Wella koleston perfect me+ special blonds haartoenung 60.0 ml promocja 2022

Cena75.29
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:wella
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Dzięki farbom do włosów Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds możesz stworzyć unikalne i wyraziste odcienie blondu, od naturalnego, jasnego blondu do popielatego złota i jasnej masy perłowej.

Farby do włosów nadzwyczajne krycie, intensywność i blask koloru oraz sprawiają, iż siwe włosy prosto znikają. Oprócz czarujących odcieni blondu, dzięki Special Blonds możesz rozświetlić swoje włosy aż do pięciu tonów.

barwy włosów są również wzbogacone w 25% regenerujących składników aktywnych i lipidy, dzięki temu Twoje włosy są zadbane już w trakcie koloryzacji. Rezultatem są giętkie, miękkie włosy o intensywnym połysku i nieszablonowym blasku.Tak stosuje się farbę do włosów Wella Koleston Perfect Me + Special BlondsW przeciwieństwie do innych koloryzacji Koleston Perfect Me+, Special Blonds miesza się w proporcji 1:2 ze środkiem utleniającym Welloxon Perfect.

Możesz wybierać pomiędzy zawartością wodoru wynoszącą dziewięć albo dwanaście procent. Po wymieszaniu miksturę nakłada się równomiernie na suche włosy. To, jak długo ma oddziaływać farba włosów, zależy od mocy kremu utleniającego i pożądanego efektu koloryzacji.

Special Blonds można zintensyfikować albo poprawić, dodając ponadto Perfect Me+ Special Mix.