Wella koleston perfect me+ special blonds haartoenung 60.0 ml promocja 2022

Cena75.59
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Douglas

Parametry

Producent:wella
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Dzięki farbom do włosów Wella Koleston Perfect Me+ Special Blonds możesz stworzyć unikalne i wyraziste odcienie blondu, od naturalnego, jasnego blondu do popielatego złota i jasnej masy perłowej.

Farby do włosów doskonałe krycie, intensywność i blask koloru, a także powodują, iż siwe włosy z łatwością znikają. Oprócz czarujących odcieni blondu, dzięki Special Blonds możesz rozświetlić swoje włosy aż do pięciu tonów.

barwy włosów są również wzbogacone w 25% regenerujących komponentów aktywnych i lipidy, dzięki temu Twoje włosy są zadbane już podczas koloryzacji. Efektem są giętkie, miękkie włosy o intensywnym połysku i wyjątkowym blasku.Tak stosuje się farbę do włosów Wella Koleston Perfect Me + Special BlondsW przeciwieństwie do innych koloryzacji Koleston Perfect Me+, Special Blonds miesza się w proporcji 1:2 ze środkiem utleniającym Welloxon Perfect.

Możesz wybierać między zawartością wodoru wynoszącą dziewięć lub dwanaście procent. Po wymieszaniu miksturę nakłada się równomiernie na suche włosy. To, jak długo ma oddziaływać farba włosów, zależy od mocy kremu utleniającego i pożądanego efektu koloryzacji.

Special Blonds można zintensyfikować lub poprawić, dodając na dodatek Perfect Me+ Special Mix.