Wella koleston perfect me+ 60ml vibrant reds 6/43 (4015600179618) promocja 2020

Cena51.56
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie ESTYL.pl

Parametry

Producent:Wella
Kategoria:Koloryzacja włosów
Postać farba
Pojemność 60 ml

Opis

Marzysz o głćbokim, potężnie nasyconym odcieniu? Pragniesz przyjemnej i łatwej koloryzacji w domowym zaciszu? Wella Koleston Perfect jest właśnie dla Ciebie! produkt gwarantuje 100% pokrycia siwych włosów. Kolor można zmienić choćby o trzy tony, a dzićki temu, że farba zawiera komponenty pielćgnujące nie narażasz swoich włosów na uszkodzenia. Formuła farby jest oparta na bazie nowoczesnej molekuły ME+ z pigmentem, która sprawia,produkt nie sprawia alergii i reakcji uczuleniowych. Finezyjny, kwiatowy aromat nie podrażnia nosa i z całą pewnością jest ogromnym atutem. 5 prawdziwych efektów skrupulatne krycie, Pielćgnacja, Zdrowy, intensywny kolor, Brak podrażnień, finezyjny, kwiatowy aromat.przejrzyj, jakie możliwości daje Wella Koleston Perfectpojemność60ml
UWAGA! Farba nie zawiera oksydantu. Musisz zakupić go osobno.dopasuj jego stćżenie do oczekiwanych rezultatów farbowania, a także kondycji swoich włosów.
Pamićtaj ponadto o właściwej pielćgnacji włosów po farbowaniu - jedynie dzićki rozważnej ochronie kosmyków zachowasz ich kolor na długo. Przeczytaj wićcej na naszym blogu.