Auna Concept 620 system głośników 5.1 USB SD AUX UKWBluetooth 95W RMS promocja 2021

Cena439.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Kolumny głośnikowe
Typ aktywne

Opis

Aktywny system głośników Auna to wielofunkcyjny system surround kina domowego 5.1 z tunerem radiowym FM/MW, a także krystaliczny ekran LED. Sercem systemu jest aktywny subwoofer 16,5cm (6,5"), który z jednej strony, posiadając wejście AUX, zezwala na podłączenie odtwarzaczy MP3, CD lub komputery, zaś z drugiej dyryguje pięcioma głośnikami satelitarnymi 8cm (3").Znajdujące się z przodu urządzenia wejście USB służy łączności z nośnikami pamięci, np.

pendrive i odtwarzaczami MP3, w trakcie gdy gniazdo SD/MMC pozwala na słuchanie muzyki MP3 prosto z kart pamięci. Interfejs Bluetooth zezwala na bezprzewodowy przekaz muzyki ze smartfonów, notebooków albo adapterów Bluetooth.Okablowanie głośników jest, dzięki umieszczonemu na głównej jednostce diagramowi i instrukcji obsługi, dziecinnie proste.

Ustawienia systemowe i akustyczne mogą być w wygodny sposób dostosowywane poprzez bezprzewodowy pilot.Kompaktowe głośniki satelitarne odznaczają się przekonującym designem utrzymanym w czarnym kolorze. Na dodatek, części systemu kina domowego Auna zaopatrzone są w nożki/podstawki.