auna Hifi zestaw 4-częściowy | para głośników regałowych + stojaki promocja 2021

Cena422.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Kolumny głośnikowe
Konstrukcja 2-drożne
Typ pasywne

Opis

Słuchanie muzyki w wytwornym stylu: 4-częściowy zestaw hi-fi auna wyekwipowany jest nie tylko w solidne 2-drożne głośniki regałowe,jeszcze adekwatne stojaki zapewniające właściwie ustawienie.Dwa pasywne 2-drożne głośniki regałowe auna Linie-300 z 5"(13 cm) głośnikami niskotonowymi prezentują się w wyrazistej brzmieniowo konstrukcji 2-drożnej.

Nisko rezonansowa, drewniana pokrywa zapewnia mocny, dynamiczny dźwięk, ktory nie opada nawet na szczytach. Pozłacane złącza wspaniałą transmisję, podczas gdy przeciwpoślizgowe pady zapewniają kolumnom stabilną pozycję nawet podczas dynamicznych momentów.Skuteczny i mistrzowski montaż zapewnią obydwa 58 cm stojaki głośnikowe BS58, produkowane jako wyszukane połączenie bezpiecznego szkła i aluminiowej podstawy.

bezpiecznego i podstawy aluminiowej. Ułożenie płyt podłogowych na metalowych kolcach zmniejsza do minimum wibracje i uciekanie dźwięku.Audiowizualna siła wyrazu: pakiet nagłośnieniowy auna złożony z białych głośników i elitarnych stojaków kolumnowych.