Auna Line E 1005 3-drożne głośniki kolumnowe hi-fi 700W czarne promocja 2020

Cena389.99
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie electronic-star

Parametry

Producent:Auna
Kategoria:Kolumny głośnikowe
Kolor czarny
Konstrukcja 3-drożne

Opis

słuszny dźwięk w wysmakowanym stylu: 3-drożne głośniki hi-fi auna E 1005 Line zachwycają wysoką jakością dźwięku, spora mocą i smukłym, ciekawym kształtem. Pełna radość słuchania muzyki z domowego zestawu hi-fi: 3-drożne głośniki auna Line E 1005 nic nie pozostawiają przypadkowi.

W każdym z dwóch masywnych, wibroakustycznych obudowach bass-reflex zamknięta jest najwyższą jakość, na którą składają się subwoofery boczne, dwa głośniki średniotonowe i głośnik wysokotonowy. Maks. Moc 700 W przy 2 x 180 W RMS to gwarancja mocnych i donośnych basów.

Obydwa głośniki z łatwością jest podłączyć za pośrednictwem kabla głośnikowego (nie wchodzi w skład zestawu) przez zaciski stereo z tyłu głośnika. Trwałe pokrywy MDF w imitacji drewna błyszczą tradycyjną elegancją i mogą być przypasowane do jednostkowych gustów dzięki zdejmowanym osłonom przednim - technokratyczny wygląd z otwartymi kolumnami lub klasyczny - z nałożonymi osłonami.

nieprzeciętna muzyka we własnych czterech ścianach: dzięki 3-drożnym głośnikom hi-fi auna Line E 1005 uzyskujesz dźwięk na najwyższym poziomie w połączeniu z wspaniałym wyglądem.