Numan reference 802 para 2-drożnych kolumn regałowych białe z czarnymi osłonami promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Numan reference 802 para 2-drożnych kolumn regałowych białe z czarnymi osłonami oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 649.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Numan Reference 802 Para 2-drożnych kolumn regałowych białe z czarnymi osłonami
649.99
electronic-star
Numan Reference 802 Para 2-drożnych kolumn regałowych białe z czarnymi osłonami
649.99
Klarstein.pl

Parametry

Producent:NUMAN
Kategoria:Kolumny głośnikowe
Kolor biały, czarny
Konstrukcja 2-drożne
Typ aktywne

Opis

Dyskretny stylESTETA DŹWIĘKUKolumny z serii Reference są, jak każe przypuszczać nazwa, odniesieniem, jeżeli chodzi o technikę głośnikową w firmie NUMAN. Skrupulatnie wyszukane , a także ich dopracowane zestawienie czynią ich brzmienie unikalnym.

Dzięki tradycyjnemu wzornictwu, a także kilku kolorom do wyboru bez problemu odnajdą się w każdym pomieszczeniu.Reference 802 NUMAN to 2-drożne kolumny regałowe o obfitych możliwościach nadające się nieprzeciętnie do słuchania muzyki stereo lub podłączenia do kina domowego.

W połączeniu z aktywnym subwooferem i wzmacniaczem mogą służyć na dodatek jako monitory. Ich image akustyczny urzeka nad wyraz neutralnym odtwarzaniem tonów, a także tchnieniem zwiewności.PrecyzjaCZYSTA KULTURA DŹWIĘKU2-drożny system z głośnikiem niskotonowym 16,5 cm (6,5") i głośnikiem wysokotonowym z wbudowanym systemem kierowania dźwięku NUMAN.

obudowa z aluminiowego odlewu ciśnieniowego, magnesy ferrytowe i adekwatnie umocniona drewniana obudowa Bassreflex wytłumiona pianką akustyczną w zarysie piramidek to gwarancja fascynującego przeżycia dźwiękowego.Dla amatorów dobrego brzmienia w podstawie obudowy zamontowano gniazda gwintowe M8.

dzięki czemu – bez zbędnych przeróbek – można zamontować kolce. Można je zakupić opcjonalnie w naszym sklepie.Kolumny NUMAN serii Reference to standardowe głośniki 4 Ohm, które współpracują z każdym wzmacniaczem.

Zalecamy używanie konkretnego wzmacniacza o mocy wyjściowej 100–150 W i z miejscem 30 cm z każdej strony. Jeżeli chcesz stosować Reference 802 typowo jako kolumny-satelity w strefie przedniej albo tylnej, starczy 30 W na kanał.Stwierdzenie lub niedomówienieWOLNY dobórDo wyboru są cztery odcienie według Twoich upodobań.

tradycyjny czarny lub biały, a także nieco bardziej ekscentryczny odcień szarego dębu lub palisandru.kolekcja Reference została skonstruowana bez jakichkolwiek osłon. Najszczególniej wrażliwa część kolumn – głośnik wysokotonowy – jest chroniony kratką metalową przed niepożądanym dotknięciem.