Pylon audio pearl sat (0000001078112) promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Pylon audio pearl sat (0000001078112) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 949.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Pylon Audio Pearl Sat (wenge) 2 szt.
949.00
RTV EURO AGD
Pylon Audio Pearl Sat (orzech) 2 szt.
949.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Pylon Audio
Kategoria:Kolumny głośnikowe
Kolor brązowy, orzech
Konstrukcja 2-drożne

Opis

komplet głośnikowy Pearl Sat został wytworzony, z myślą o pracy w charakterze głośników efektowych w komplecie kina domowego. Identyczny jak w modelu podłogowym głośnik wysokotonowy, wraz ze zwrotnicą zoptymalizowaną pod kątem zgrania fazowego z pozostałymi zestawami serii Pearl, gwarantuje całkowitą synergię kompletnego zestawu kina domowego. Kompaktowa pokrywa, zagwarantuje dużą sztywność i równocześnie upraszcza instalację kolumn w pomieszczeniu odsłuchowym.

Pearl Sat poza zastosowaniem w systemach wielokanałowych, doskonale spełni oczekiwania w roli głośników multimedialnych, czy w minimalnych systemach stereo. Brzmienie kolumn jest żywe, nawiązując swoim charakterem do podłogowych zestawów Pearl, choć oczywiście w mniejszej skali.