Camry CR 6305 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Camry CR 6305 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 159.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Kombiwar CAMRY CR 6305
159.00
ELECTRO.pl
Kombiwar CAMRY CR 6305
159.00
Media Expert

Parametry

Producent:Camry
Kategoria:Kombiwary i parowary
Rodzaj kombiwar
Moc 1300 W
Pojemność 12 l
Kolor biały

Opis

Kombiwar o obszerności 12 l i mocy 1300 W. Pozwala przygotować szykowne dania dla całej rodziny. Przejrzysta misa ze szkła żaroodpornego pozwala na obserwowanie przygotowywanego posiłku. Dzięki pierścieniowi zwiększającemu objętość potrawa może być jeszcze pokaźniejsza.

Kombiwar zaopatrzono w zegar mechaniczny, regulację temperatury i wyłącznik bezpieczeństwa. Piec można na dwóch rusztach o różnej wysokości. Wygodę zapewniają nienagrzewające się uchwyty, dołączone do zestawu szczypce,, a także poręczny stojak na pokrywę.

progresywna technologia Wszystko to osiągalne jest dzięki halogenowemu elementowi cieplnemu i wewnętrznemu wentylatorowi, który formuje powiew gorącego powietrza w misie ze szkła żaroodpornego. Cyrkulując, powietrze prędko i równomiernie ogrzewa całą zawartość Twoich potraw.

W ten sposób Kombiwar CR 6305 łączy w sobie atuty kuchenki mikrofalowej i piekarnika elektrycznego z termoobiegiem, z tą różnicą, iż nie napromieniowuje jedzenia i jest pokaźnie bardziej energooszczędny od wielkich piekarników.

Przyrządź, na co masz ochotę Skorzystaj z misy o objętości 12l, aby przygotować posiłek dla całej rodziny. Do naprawdę obfitych obiadów możesz jeszcze dodatkowo zwiększyć misę o kolejne kilka litrów za pomocą specjalnego pierścienia.

wewnątrz misy możesz umieścić niski lub wysoki ruszt, na których ułożysz elementy przeznaczone na obiad. W zestawie dołączone są specjalne szczypce, pozwalające zrobić to wygodnie. Z trosceą o komfort i bezpieczeństwo wbudowany zegar pozwala prosto regulować temperaturę i czas działania.

Po określonym czasie urządzenie samoczynnie się wyłączy, więc nie musisz się przejmować, że coś się przypali, kiedy akurat zajmiesz się czymś innym. Dla bezpieczeństwa model CR 6305 uniemożliwia uruchomieniu przy nieprawidłowo założonej pokrywie.

ponadto, po zdjęciu pokrywy, możesz ją odłożyć na specjalnie przeznaczony do tego stojak....