Morphy Richards 501014 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Morphy Richards 501014 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 449.88 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-8%
Zupowar MORPHY RICHARDS 501014 DARMOWY TRANSPORT
449.88
ELECTRO.pl
-8%
Morphy Richards Saute and Soup 501014
449.88
OleOle!
Morphy Richards Saute and Soup 501014
489.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Morphy Richards
Kategoria:Kombiwary i parowary
Moc 1000 W
Pojemność 1.6 l

Opis


Od 1936 roku Morphy Richards może na liczne historii w zakresie produkcji producenta wyjątkowej urządzeń elektrycznych odkryć. Progresywne wzornictwo wraz z produkcji na najwyższym poziomie, pozwala nam produkty dostarczyć, Twoje życie bezpieczeństwu i pewności. Dzisiaj jest Morphy Richards w ponad 35 krajach jako postępowa znana producent klasy premium.
Z modelem sauté and Soup zaparzacz do zupy Morphy Richards możesz zbratać się w mgnieniu oka pyszne zupy Her – i to kompletnie według własnego smaku. W ciągu zaledwie 21 minut wyczarujesz smaczne i zdrowe zup dla całej rodziny. Inaczej w przypadku gotowych artykułów z do supermarketu można z modelem sauté and Soup swoje do zupy zgodnie z indywidualnym smaku przygotowywanie i abschmecken. Wraz z nowym sauté bezprzewodowej możesz w pełni wykorzystać całą funkcjonalność na zupę teraz jeszcze więcej smaku, wybierając sklarowany cebula, tłuszcz i inne składniki bezpośrednio w zaparzacz do zupy przypiekania. A choćby chrupiące croutons dają się w sauté and Soup przygotowywanie. Ponieważ można go do wszelkich czynności płyta jest tylko jeden urządzeniu dużą, można zaoszczędzić na się poza tym czas przy zmywaniu. Na sauté and Soup zaparzacz do zupy jest nietrudny w obsłudze. Najpierw należy zjednoczyć wszystkie elementy rozdrobnić grubsza. Wpisz następnie komponenty w celu przypiekania do sauté and Soup i wybierz sauté marki Fujitsu. Wpisz potem wystarczy do niej wszystkie inne komponenty i wybrać jeden z dwóch stopniach ręku dla dokładnego oczyszczania albo grobpuerierte zup. O resztę zadba Twoja zaparzacz do zupy z firmy w spokoju. Dzięki kablowi do recyklingu w ramach programu feinpuerierte zup jest ich do zupy w zaledwie 21 minut – gotowy do pracy. Grobpuerierte zup i jednogarnkowe nadają się do 28 już gotowa do cieszyć.