Russell Hobbs 23560-56 promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Russell Hobbs 23560-56 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 149.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-35%
RussellHobbs Parowar cyfrowy
149.00
Lidl
Parowar RUSSELL HOBBS Maxicook 23560-56
229.00
ELECTRO.pl
RUSSELL HOBBS Parowar 23560-56
229.00
Neonet.pl

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Kombiwary i parowary
Rodzaj parowar
Moc 1000 W
Kolor czarny, srebrny

Opis

RUSSELL HOBBS PAROWAR CYFROWY MAXICOOK (23560-56) w trakcie gotowania sporo cennych witamin części odżywczych ginie pod wpływem wysokiej temperatury. Wiedząc o tym stworzyliśmy urządzenie do gotowania na parze, które pomoże Ci je zachować i dzięki któremu możesz posiadać absolutną pewność, że przygotowywany posiłek będzie zdrowy i pożywny.

Przygotuj 3 najróżniejsze potrawy jednocześnie Ten 3-poziomowy parowar o obszerności 10,5 l łącznie, pozwala na jednoczesne przygotowywanie 3 rozmaitych potraw. Możesz w nim na przykład przygotować danie główne (np.

kurczak, tofu albo ryba) i dodatki (np. Warzywa). W pakiecie znajduje się na dodatek pojemnik do gotowania ryżu. Wszystkie pojemniki i tacki tworzone są z tworzywa bez dodatku destrukcyjnych bisfenoli. Dodatkowo poszczególne poziomy nadają się do mycia w zmywarce.

Zegar cyfrowy z funkcją odliczania czasu Urządzenie wbudowany zegar cyfrowy z funkcją odliczania czasu i sygnałem dźwiękowym po zakończeniu gotowania. Przy jego pomocy możesz także opóźnić rozpoczęcie gotowania - wszystko po to, żeby maksymalnie ułatwić Ci pracę w kuchni.

Funkcja Turbo Kiedy wracasz do domu głodny, czy także po prostu się spieszysz, możesz skorzystać z funkcji Turbo, która zapewni szybsze generowanie pary, przyspieszając cały proces. Dzięki czemu lekki, pożywny i smaczny posiłek powstaje w mgnieniu oka....