Strzelec zestaw akcesoriów erotycznych dla znaku zodiaku - horoscope marki Bijoux indiscrets promocja 2021

Cena129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:Bijoux indiscrets
Kategoria:Komplety erotyczne

Opis

Od wieków ludzie spoglądają w górę i na nieboskłonie szukają wskazówek co do kolei losu i inspiracji co do dalszego działania. Astrologia poprzez wieki traktowana była jako jedna z najistotniej poważanych dziedzin nauki, a wszelkie zmiany na nieboskłonie traktowane były jako znak boskiej łączności z ludzkością.

To, że astrologia straciła miano nauki ścisłej, nie wpłynęło w żaden sposób na naszą wiarę w jej znaczenie i w horoskopy pisane na jej podstawie. Nasza wiara jest stała. Teraz ku rozgwieżdżonemu niebu sięgnęły projektantki z Bijoux Indiscrits i stworzyły natchnioną magią znaków zodiaku linię, która dzięki pomocy kamienio- i aromaterapii pozwala osiągnąć równowagę energetyczną i w ostatecznym efekcie rozszerzyć produkcję hormonów szczęścia - serotoniny, oksytocyny i dopaminy.

kobieca energia witalna ukryta jest w pragnieniach i wrażeniach. Która z kobiet nie ma ochoty na chwileczkę zapomnienia i miłosne uniesienia. Dzięki zestawowi Bijoux Horoscope starczy chwila,dopasować się z własną seksualności i osiągnąć spełnienie.

Od starożytności ludzie wpatrują się w niebo i tam szukali informacji na temat najróżniejszych wydarzeń, a także kolei ludzkich losów. Na podstawie daty i miejsca urodzenia, w oparciu o układ ciał niebieskich występujący w danym czasie i miejscu, mistrzowie astrologii sporządzali horoskopy obejmujące całe życie zainteresowanego.

Ważnym czynnikiem uwzględnianym w horoskopach były położenie planety rządzącej znakiem zodiaku, pod znakiem którego urodziła się dana osoba. Ziemską afirmacją mocy planet są ściśle określone kamienie, a ich moc pozwala przezwyciężyć negatywne otoczenia, a zarazem pozwalają gromadzić pozytywną energię.

To Grecy dali nam zodiak w znanej nam teraz formie - to oni nadali konstelacjom nazwy znane i stosowane do dnia dzisiejszego. To także Grecy zespolili znaki zodiaku z jednym z tradycyjnych składników - żywiołów, które to, mają odzwierciedlać rodzaj ludzkiej osobowości.

I tak powietrzu odpowiada rodzaj sangwinik, ziemi - melancholik, wodzie - flegmatyk, ogniu - choleryk. Powietrze rządzi znakami Bliźniąt, Wagi i Wodnika; ziemia to Byk, Panna i Koziorożec; woda to Ryby, Rak i Skorpion; a ogień to Baran, Lew i Strzelec.

Bijoux Horoscope wychodzi naprzeciw tym czterem rozmaitym typom osobowości i proponuje balsamy stymulujące odpowiadające tradycyjnemu elementowi władającemu znakiem zodiaku. Dla znaków spod znaku powietrza mamy balsam anyżkowy, dla tych spod znaku ziemi balsam z wetiwerem, dla wody balsam z drzewem sandałowym, dla ognia balsam imbirowy.

Każdy z zestawów składa się z naszyjnika, balsamu stymulującego i mini wibratorka na palec. Nazwa każdego z zestawów odpowiada nazwie znaku zodiaku i jest skomponowana specjalnie z myślą o tym mocnym znaku.

Nasze libido, pasje i pragnienia to różnorodne formy energii. Twój znak zodiaku predystynuje kamień najlepiej sprzyjający pozytywnemu przepływowi i kumulacji energii w Twoim organizmie. W każdy z naszyjników wpleciony został kamień, który symbolizuje planetę władającą danym znakiem zodiaku.

starczy zawiesić naszyjnik, a kamień zacznie działać jak katalizator i pomoże uzyskać sprzyjający wpływ na niemało sfer Twojego życia, także na Twoją seksualność. Stymulujący balsam wzmocni Twoje orgazmy dzięki efektowi rozgrzewającemu połączonemu z nieszablonowymi zapachami inspirowanymi przez żywioł przypisany do solidnego znaku.

Balsam rozgrzeje Twoje miejsca intymne, a pobudzający zapach pomoże skupić Ci się na tym co jest najistotniejsze w tym momencie - Twojej przyjemności. Po poprawie przepływu energii i pobudzeniu zmysłów przychodzi czas by przejść do konkretów i zająć się właściwą stymulacją.

Ułatwi Ci to znajdujący się w Bijoux Horocope niewiele znaczący wibrator na palec. Wibrator wykonany jest z miękkiego w dotyku silikonu medycznego, a rozciągliwy pierścień na palec ułatwi utrzymanie zabawki w tym właściwym miejscu.

Wibrator ma 10 przeróżnych trybów pracy, a wszystko to tylko po to żeby każda z pań znalazła swój ulubiony przepis na zadowolenie. Daj się porwać wibracjom, płynącym z tego niepozornego urządzonka, i spróbuj aktywować wszystkie swoje 8000 zakończeń nerwowych połączonych z łechtaczką.

Nie gromadź zbędnej energii seksualnej, pozwól jej luźno płynąć. Pozwól aby niczym fala zalała Cię i zaniosła Cię aż do niesamowitego szczytowania. Nie ma większej miłości niżeli miłość własna, więc wyraź ją zakupując komplet Bijoux Horoscope, który z jednej strony wpłynie pozytywnie na Twoje libido, z drugiej rozpali Twoje zmysłu, a ostatecznie pozwoli to wszystko ukoronować zmysłową masturbacją.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI: Silikonowy masażer na palec Łańcuszek z lapis lazuli Stymulujący balsam Fire (imbir)