Waga zestaw akcesoriów erotycznych dla znaku zodiaku - horoscope marki Bijoux indiscrets promocja 2021

Cena129.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie PokojRozkoszy.pl Erotyczny

Parametry

Producent:Bijoux indiscrets
Kategoria:Komplety erotyczne

Opis

Od wieków ludzie spoglądają w górę i na nieboskłonie szukają wskazówek co do kolei losu i inspiracji co do dalszego działania. Astrologia poprzez wieki traktowana była jako jedna z najszczególniej poważanych dziedzin nauki, a wszelkie zmiany na nieboskłonie traktowane były jako znak boskiej łączności z ludzkością.

To, że astrologia straciła miano nauki ścisłej, nie wpłynęło w żaden sposób na naszą wiarę w jej znaczenie i w horoskopy pisane na jej podstawie. Nasza wiara jest stała.dzisiaj ku rozgwieżdżonemu niebu sięgnęły projektantki z Bijoux Indiscrits i stworzyły zainspirowaną magią znaków zodiaku kolekcję, która dzięki pomocy kamienio- i aromaterapii pozwala osiągnąć równowagę energetyczną i w ostatecznym efekcie rozszerzyć produkcję hormonów szczęścia – serotoniny, oksytocyny i dopaminy.żeńska energia witalna ukryta jest w pragnieniach i wrażeniach.

Która z kobiet nie ma ochoty na chwileczkę zapomnienia i miłosne uniesienia. Dzięki zestawowi Bijoux Horoscope starczy chwila,zbratać się z własną seksualności i osiągnąć spełnienie.Od starożytności ludzie wpatrują się w niebo i tam szukali danych na temat najróżniejszych wydarzeń i kolei ludzkich losów.

Na podstawie daty i miejsca urodzenia, w oparciu o układ ciał niebieskich występujący w danym czasie i miejscu, mistrzowie astrologii sporządzali horoskopy obejmujące całe życie zainteresowanego. Ważnym czynnikiem uwzględnianym w horoskopach były położenie planety rządzącej znakiem zodiaku, pod znakiem którego urodziła się dana osoba.

Ziemską afirmacją mocy planet są ściśle określone kamienie, a ich moc pozwala przezwyciężyć negatywne otoczenia, a zarazem pozwalają gromadzić pozytywną energię.To Grecy dali nam zodiak w znanej nam teraz formie - to oni nadali konstelacjom nazwy znane i wykorzystywane do dnia dzisiejszego.

To także Grecy skonsolidujeli znaki zodiaku z jednym z klasycznych komponentów – żywiołów, które to, mają odzwierciedlać wariant ludzkiej osobowości. I tak powietrzu odpowiada typ sangwinik, ziemi – melancholik, wodzie – flegmatyk, ogniu – choleryk.

Powietrze rządzi znakami Bliźniąt, Wagi i Wodnika; ziemia to Byk, Panna i Koziorożec; woda to Ryby, Rak i Skorpion; a ogień to Baran, Lew i Strzelec. Bijoux Horoscope wychodzi naprzeciw tym czterem zróżnicowanym typom osobowości i oferuje balsamy stymulujące odpowiadające klasycznemu elementowi władającemu znakiem zodiaku.

Dla znaków spod znaku powietrza mamy balsam anyżkowy, dla tych spod znaku ziemi balsam z wetiwerem, dla wody balsam z drzewem sandałowym, dla ognia balsam imbirowy.Każdy z zestawów składa się z naszyjnika, balsamu stymulującego oraz mini wibratorka na palec.Nazwa każdego z zestawów odpowiada nazwie znaku zodiaku i jest skomponowana specjalnie z myślą o tym solidnym znaku.Nasze libido, pasje i pragnienia to najróżniejsze formy energii.

Twój znak zodiaku predystynuje kamień najlepiej sprzyjający pozytywnemu przepływowi i kumulacji energii w Twoim organizmie. W każdy z naszyjników wpleciony został kamień, który symbolizuje planetę władającą danym znakiem zodiaku.

starczy zawiesić naszyjnik, a kamień zacznie działać jak katalizator i pomoże uzyskać sprzyjający wpływ na dużo sfer Twojego życia, także na Twoją seksualność.Stymulujący balsam wzmocni Twoje orgazmy dzięki efektowi rozgrzewającemu połączonemu z wyjątkowymi zapachami inspirowanymi przez żywioł przypisany do potężnego znaku.

Balsam rozgrzeje Twoje miejsca intymne, a pobudzający zapach pomoże skoncentrować Ci się na tym co jest najszczególniejsze w tym momencie - Twojej przyjemności.Po poprawie przepływu energii i pobudzeniu zmysłów przychodzi czas aby przejść do konkretów i zająć się właściwą stymulacją.

Ułatwi Ci to znajdujący się w Bijoux Horocope minimalny wibrator na palec. Wibrator produkowany jest z miękkiego w dotyku silikonu medycznego, a elastyczny pierścień na palec ułatwi utrzymanie zabawki w tym właściwym miejscu.

Wibrator ma 10 różnorodnych trybów pracy, a wszystko to tylko po to aby każda z kobiet znalazła swój ulubiony przepis na zadowolenie. Daj się porwać wibracjom, płynącym z tego niepozornego urządzonka, i spróbuj aktywować wszystkie swoje 8000 zakończeń nerwowych połączonych z łechtaczką.

Nie gromadź zbędnej energii seksualnej, pozwól jej luźno płynąć. Pozwól aby niczym fala zalała Cię i zaniosła Cię aż do niesamowitego szczytowania.Nie ma pokaźniejszej miłości aniżeli miłość własna, więc wyraź ją zakupując komplet Bijoux Horoscope, który z jednej strony wpłynie pozytywnie na Twoje libido, z drugiej rozpali Twoje zmysłu, a ostatecznie pozwoli to wszystko ukoronować zmysłową masturbacją.

W SKŁAD ZESTAWU WCHODZI:Silikonowy masażer na palecŁańcuszek z rodochrozytemStymulujący balsam Air (anyżkowy)...