Głowica wew0965w końcówka 2szt darmowy odbiór w 20 miastach! marki Panasonic promocja 2022

Cena38.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Panasonic
Kategoria:Końcówki do szczoteczek elektrycznych
Przeznaczenie do szczoteczki

Opis

Panasonic WEW0965 - końcówki wymienne do szczoteczki sonicznej Panasonic EW-DS90 i EW-DS11 - 2 sztukiKońcówki są kompatybilne z modelem szczoteczki sonicznej na baterię Panasonic EW-DS90 i EW-DS11. Mają włosie uformowane w tzw.

zygzak, w celu zwiększenia powierzchni czyszczenia zębów. W środkowej części włókna są krótsze i twardsze, co gwarantuje skrupulatne eliminowanie płytki nazębnej. Miękkie i łagodnie zaokrąglone włosie, znajdujące się w bocznych częściach główki delikatnie czyści miejsca wzdłuż linii dziąseł, nie podrażniając ich.

Włosie w kształcie zygzaka ponadto ułatwia czyszczenie przestrzeni międzyzębowych.Najważniejsze mocne strony końcówek Panasonic WEW0965:włosie końcówki uformowane w kształt zygzaka wspaniale dostosowuje się do kształtu uzębienia, co wpływa na skrupulatniejsze likwidowanie płytki nazębnej jeszcze z miejsc trudno przystępnychzróżnicowana twardość włókien: w części środkowej końcówki włosie jest nieco twardsze, aby zapewnić skrupulatne likwidowanie płytki nazębnej z powierzchni zębów; dłuższe włosie znajdujące się w części bocznej jest miękkie i delikatnie usuwa płytkę nazębną wzdłuż linii dziąsełW opakowaniu znajdują się 2 końcówki.

Są kompatybilne z modelem szczoteczki sonicznej na baterię Panasonic EW-DS90 i EW-DS11....