Końcówka drążka kierowniczego firmy RTS Chrysler Voyager Town Country 2001-2007 promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie usaolkusz

Parametry

Producent:RTS S.A.
Kategoria:Końcówki drążków kierowniczych
Marka pojazdu Chrysler

Opis

Końcówka drążka kierowniczego wyjątkowo dobrej hiszpańskiej producenta RTS do samochodu ChryslerVoyager / Grand Voyager 2001-2007Town & Country 2001-2007 wszystkie wersje silnikowe cena za 1 szt pasuje NA PRAWĄ oraz LEWĄ STRONĘ NIE JEST TO CHIŃSKI albo TAJWAŃSKI ZAMIENNIK:)!!!

TO EUROPEJSKI artykuł bardzo korzystnEJ JAKOŚCI zapewniającY bezusterkowOŚĆ!!! Powstała w 1980 roku w hiszpańskiej Vitorii, kraju Basków. Firma RTS jest jednym z największych producentów świetnej jakości elementów zawieszenia i układu kierowniczego na świecie.

Podstawowym asortymentem wytwarzanym poprzez RTS są komponenty zawieszenia do nadzwyczajnej większości samochodów osobowych i dostawczych - drążki kierownicze, wahacze, sworznie, komponenty metalowo-gumowe oraz łączniki stabilizatora.

obecnie marka RTS produkuje ok. 45 000 części każdego dnia!!!.Zaangażowanie na rzecz innowacji znajduje odzwierciedlenie w stałym dążeniu do poprawy w procesach produkcyjnych i w uruchomieniu nowych artykułów.We wszystkich produktach producenta RTS za każdym razem używane są najnowsze technologie w celu osiągnięcia maksymalnej jakości produktu.

JakośćWszystkie wytworzone części producenta RTS posiadają atest jakości ISO 9001: 2008, który zagwarantuje, że wszystkie produkty korzystają z samych kanonów najwyższej jakości porównywalnych z oryginałem.Z tego powodu wszystkie części mają kontrolę jakości na wszelkich etapach produkcji i są testowane najbardziej progresywnymi środki, co zapewnia najwyższą odporność towaru....