Konsola Microsoft Xbox Series S promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Konsola Microsoft Xbox Series S oraz 8 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 100.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-94%
Preorder Xbox Series S
100.00
OleOle!
-94%
Preorder Xbox Series S
100.00
RTV EURO AGD
Konsola Microsoft Xbox Series S
1349.00
Gamefinity - Gry i Konsole
Xbox Series S
1349.00
RTV EURO AGD
Konsola MICROSOFT Xbox Series S
1349.00
MediaMarkt.pl
Xbox Series S
1349.00
OleOle!
Xbox Series S + pad (biały)
1628.00
RTV EURO AGD
Xbox Series S + pad (biały)
1628.00
OleOle!

Parametry

Producent:Microsoft
Kategoria:Konsole

Opis

Konsola Xbox Series S

Konsola Xbox Series S to tańsza wersja Xbox Series X. Wyprodukowana została z myślą o mniej wymagających użytkownikach. Producent chciał jednak zachować w niej ważniejsze atuty Series X. Jest to więc pewien kompromis pomiędzy dostępną ceną a nowoczesnymi rozwiązaniami od producenta Microsoft.

Najtańsza konsola nowej generacji

Budżetowy Xbox Series S zaskoczy graczy wspaniałymi parametrami. Na uwagę zasługuje szczególnie prędki dysk SSD o pojemności 512 GB i postępowy procesor 8-rdzeniowy Zen 2 wyprodukowany w litografii 7 nm, dzięki którym marka osiągnął zdecydowanie krótszy czas ładowania gier oraz szybką ich instalację, co z pewnością docenią użytkownicy. Warto podkreślić, iż to właśnie nowoczesny procesor wspiera urządzenie w osiąganiu wyższej produktywności, która ma kluczowy wpływ na komfort grania – podczas rozgrywek będziemy więc mogli radować się genialną płynnością akcji, co jest szczególnie mocną stroną Series S. Konsola uzyskała obraz o rozdzielczości 1440p z 60 FPS (w porywach do nawet 120 FPS) – wartość ta, choć nie tak wysoka jak w Series X, zapewni genialnej jakości obraz na większości monitorów, dzięki czemu użytkownicy budżetowej wersji otrzymają wizualizacje na wysokim poziomie. Microsoft zadbał o zminimalizowanie szarpania obrazu spowodowane rozjazdem odświeżania monitora lub telewizora z liczbą wyświetlanych klatek – w tym celu wprowadzono obsługiwanie zmiennego odświeżania. Gracze będą mogli cieszyć się idealną płynnością animacji, precyzją grafiki i złożonymi światami – gry zapewnią więc moc wrażeń i pozwolą na pełne oddanie się rzeczywistości video. Ponadto do najnowszej konsoli twórcy z Microsoft wprowadzili opcję upskalowania gier do rozdzielczości 4K i streaming mediów

technika ray tracing

Podobnie jak siostrzana wersja konsoli, Xbox Series S został zaopatrzony w technikę ray tracing, która to pozwala osiągnąć realistyczne efekty wizualne. Tak dopracowany obraz to na ogół dokładne oddanie światła i cienia, refleksów świetlnych i innych tego typu wrażeń. To wszystko sprawia, że gracz dzięki tej konsoli ma szansę wejść na wyższy poziom rozrywki i daje się ponieść bez reszty wykreowanym światom.

Wznawianie gier i kompatybilność wsteczna

Korzystając z konsoli Xbox Series S, użytkownicy będą mogli wznawiać gry bez potrzeby zapisywania osiągniętych wyników. Stan gry zapisze się automatycznie, a wznawiać można do trzech pozycji jednocześnie. Ważną funkcją jest kompatybilność wsteczna – na urządzeniu zagramy nie tylko w gry najnowszej generacji dostępne na mocniejszej wersji konsoli, ale także w tytuły z biblioteki Xbox One, Xbox 360 czy oryginalnego Xboxa.

właściwości budżetowej konsoli

niebanalną cenę konsola Xbox Series S zawdzięcza rezygnacji twórców z niektórych rozwiązań i obniżeniu części parametrów. Budżetowa wersja nie ma napędu Blu-ray, a to oznacza, iż użytkownicy będą mogli na niej zagrać tylko w gry dostępne cyfrowo. Osiąga moc obliczeniową wynoszącą 3,968 teraflopa, ma więc znacznie słabszą kartę graficzną aniżeli Xbox Series X, na co wpływ ma m.in. Mniejsza ilość jednostek obliczeniowych (20 zamiast 52), a także taktowanie wynoszące 1550. Budżetowa wersja wyposażona została w pamięć graficzną o wartości 10 GB typu GDDR6. Jeśli chodzi o design, twórcy postawili na minimalizm. Konsola to biały bardzo kompaktowy prostopadłościan z typowym okrągłym wentylatorem umieszczonym na większej ze ścian.