Konsola Nintendo Switch Lite promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Konsola Nintendo Switch Lite oraz 12 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 899.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-18%
Nintendo Switch Lite (turkusowy)
899.00
RTV EURO AGD
-18%
Nintendo Switch Lite (niebieski)
899.00
RTV EURO AGD
-18%
Nintendo Switch Lite (żółty)
899.00
OleOle!
-18%
Nintendo Switch Lite (żółty)
899.00
RTV EURO AGD
-18%
Nintendo Switch Lite (coral)
899.00
RTV EURO AGD
-18%
Nintendo Switch Lite (coral)
899.00
OleOle!
-18%
Nintendo Switch Lite (turkusowy)
899.00
OleOle!
-18%
Nintendo Switch Lite (niebieski)
899.00
OleOle!
Nintendo Switch Lite (coral) + Animal Crossing: New Horizons
998.00
OleOle!
Nintendo Switch Lite (coral) + Animal Crossing: New Horizons
998.00
RTV EURO AGD
Konsola NINTENDO Switch Lite Turkusowy + Gra Animal Crossing Edition
1049.99
Avans.pl
Konsola NINTENDO Switch Lite Różowy + Gra Animal Crossing Edition
1099.99
Avans.pl

Parametry

Producent:Nintendo
Kategoria:Konsole

Opis

Poznaj Nintendo Switch Lite™ asygnowane do grania w trybie mobilnym Konsola do grania w podróży. Nintendo Switch Lite to kompaktowy, leciutki dodatek do rodziny Nintendo Switch z zastosowanymi kontrolerami.

Nintendo Switch Lite obsługuje gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie mobilnym. To rewelacyjna wiadomość dla osób, które niejednokrotnie grają w podróży oraz dla tych, którzy lubią grać online albo w lokalnym bezprzewodowym multiplayerze z przyjaciółmi i rodziną, a już mają konsolę Nintendo Switch.

Jako urządzenia przenośnego, Nintendo Switch Lite nie można podłączyć do telewizora. Możesz nosić swoje ulubione gry ze sobą Nintendo Switch Lite obsługuje wszystkie gry na Nintendo Switch, w które można grać w trybie przenośnym.

Jeśli gra wymaga użycia funkcji kontrolerów Joy-Con, takich jak HD rumble, IR Motion Camera i Joy-Con motion sensors, niektóre opcje nie będą dostępne w trakcie grania na Nintendo Switch Lite. Do korzystania z tych opcji konieczne będą kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie).

w sytuacji gier, które nie obsługują trybu przenośnego, gracze mogą bezprzewodowo podłączyć kontrolery Joy-Con (sprzedawane oddzielnie) do Nintendo Switch Lite. W takim przypadku potrzebne będzie urządzenie do ładowania kontrolerów Joy-Con, takie jak Joy-Con charging grip.

Aby sprawdzić, jaki tryb gry obsługuje dana gra, przeczytaj informacje na opakowaniu lub odwiedź Nintendo eShop. Jak sprawdzić, czy gry obsługują tryb mobilny Kartridże w przypadku wydań pudełkowych, prosimy szukać symbolu trybu mobilnego z tyłu opakowania.

Gra do pobrania Na kartach produktów na Nintendo eShop, prosimy sprawdzić sekcję Supported Play Modes i poszukać symbolu trybu mobilnego. Na kartach produktów na oficjalnej stronie Nintendo UK prosimy sprawdzić zakładkę Details.

dane o trybie gry można znaleźć w sekcji Features. Prosimy zwrócić uwagę na to, że oficjalna strona Nintendo nie jest dostępna w twoim języku. Połącz osiem konsoli, by grać w multiplayerze Lokalny multiplayer Gracze mogą skonsolidować siły na ośmiu konsolach Nintendo Switch albo Nintendo Switch Lite, aby grać przeciw sobie albo współpracować w grach multiplayer.

Online multiplayer Z członkostwem Nintendo Switch Online możesz zaprzyjaźnić się z graczami z całego świata, uzyskać dostęp do biblioteki klasycznych gier NES z dodatkowymi opcjami online, cieszyć się ekskluzywnymi ofertami, takimi jak TETRIS 99 i Nintendo Switch Game Vouchers, i mnóstwo więcej!

HOME Menu Główne opcje HOME Menu Z HOME Menu możesz uruchomić gry oraz wybrać ustawienia. Tutaj administrujesz swoje konto i przyjaciół, a także zmieniasz ustawienia systemu. Nintendo eShop Znajdź i zakup cyfrowe wersje pełnych gier i DLC.

Album W nieskomplikowany sposób rób i zapisuj screenshoty albo widea z wybranych gier poprzez Capture Button. Potem oglądaj je, edytuj i publikuj na portalach społecznościowych ze swojego albumu. Newsy i ogłoszenia Najnowsze informacje o grach przeczytasz na swym Nintendo Switch.

Specyfikacje Podstawowe informacje firma Nintendo > Konsole Nintendo Model Nintendo Switch Lite > Konsole Nintendo Switch Lite rodzaj mobilne > Konsole mobilne Wersja Podstawowa > Konsole – Wersja Podstawowa atrybuty fizyczne odcień Różowy Wysokość 91,1 mm Szerokość 208 mm Głębokość 13,9 mm Waga 0,3 kg atrybuty techniczne Pamięć RAM 4 GB pojemność 32GB > Konsole 32GB Złącza USB Czytnik kart pamięci Audio Funkcje Łączność Wi-Fi Bluetooth uzupełniające dane Możliwość pracy w poziomie wbudowany głośnik Wyposażenie Gry w zestawie Nie liczba kontrolerów w zestawie Brak Model Nintendo Switch Lite NSH120 modne Nintendo Switch Lite – Konsole 32GB Nintendo Switch Lite – Konsole – Wersja Podstawowa Nintendo Switch Lite – Konsole – liczba kontrolerów w zestawie: Brak Nintendo Switch Lite – Konsole 32GB – liczba kontrolerów w pakiecie: Brak Nintendo Switch Lite – Konsole mobilne