Konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 7 sklepów z produktem Konsola Sony PlayStation 4 Slim 1TB oraz 14 ofert cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1475.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-11%
Sony PlayStation 4 Slim Black - 1TB
1475.00
Proshop
Sony PlayStation 4 Slim Black - 1TB (Spider-Man Bundle)
1489.00
Proshop
Sony PlayStation 4 Slim Black - 1TB (Fifa 19 Bundle)
1529.00
Proshop
Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB F Chassis + PlayStation Plus 14 dni
1549.00
MediaMarkt.pl
Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB F Chassis + Ratchet & Clank + Uncharted 4: Kres Złodzieja + The Last of Us Remastered
1549.00
MediaMarkt.pl
Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Ratchet & Clank + Uncharted 4: Kres Złodzieja + The Last of Us Remastered
1549.00
RTV EURO AGD
SONY PlayStation 4 Slim - 1TB + Spider-Man - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1549.00
Mall.pl
Sony PlayStation 4 Slim 1TB + Ratchet & Clank + Uncharted 4: Kres Złodzieja + The Last of Us Remastered
1549.00
OleOle!
Sony PlayStation 4 Slim Red - 1TB (Spider-Man Bundle) Limited Edition
1549.00
Proshop
Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB + Gra Fifa 19
1579.99
Media Expert
Konsola SONY PlayStation 4 Slim 1TB + Gra Fifa 19 + FIFA19 TANIEJ W ZESTAWIE! + Kontroler w zestawie 20% taniej!
1579.99
ELECTRO.pl
SONY konsola Playstation 4 Slim - 1TB + FIFA 19 Champions Edition - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW!
1599.00
Mall.pl
Sony PlayStation 4 Slim Black - 1TB (Call of Duty: Black Ops 4 Bundle)
1599.00
Proshop
Sony PlayStation 4 Slim Black - 1TB (Fifa 19 - Champions Edition Bundle)
1666.00
Proshop

Parametry

Producent:Sony
Kategoria:Konsole
Wysokość 265
Szerokość 390
Głębokość 288
Platforma Sony Playstation 4
Pamięć wbudowana 1000 GB
Typ napędu BD-ROM

Opis

Granie. Zaprojektowane na nowo.
Bardziej smukłe, mniejsze PS4 oferuje graczom niesamowite wrażenia z gier.

Smuklejsze PS4 o nowym wyglądzie
Zapisuj swoje gry, aplikacje, zrzuty ekranu i filmy w konsolach z dyskami twardymi o obszerności 500 GB i 1 TB – bardziej płaskich i lżejszych aniżeli oryginalny model PS4, dostępnych w odcieniu onyksowej czerni, mroźnej bieli i złotym i srebrnym.

Pełne życia granie dzięki technice HDR
Gry na PS4, które obsługują HDR, ożywają dzięki niewiarygodnym kolorom i wyraźności na ekranie telewizora HDR, proponując bardziej żywe, realistyczne spektrum kolorów.

DUALSHOCK 4 - niesłychana kontrola
Kontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 ma dzisiaj nowy wygląd i charakter, z lepiej widocznym, kolorowym paskiem świetlnym. To najszczególniej praktyczny, intuicyjny kontroler PlayStation, jaki kiedykolwiek zaprojektowano.

Pochwal się najwspanialszymi monentami ze swoich rozgrywek, korzystając z przycisku SHARE.

Korzystaj z panelu dotykowego, kolorowego paska świetlnego i najlepszego wzornictwa, jakie udało się stworzyć. Graj z o sporo obszerniejszą precyzją dzięki zintegrowanym czujnikom ruchu, głośnikowi i sterowaniu dotykiem.


W komplecie gra Call of Duty WW II
Call of Duty®: WWII opowiada uniwersalną historię o nierozrywalnej więzi między ludźmi walczącymi o wolność w świecie, który stoi na krawędzi zagłady. Gracze wezmą udział w emocjonującej, realistycznie przedstawionej kampanii rozgrywanej w trakcie wstrząsających bitew. Będą walczyć w całej Europie i zmierzą się ze strasznymi przeciwnościami losu na terenie wroga – przeżyją opowieść, która oddaje ducha II wojny światowej.

Gracze wezmą udział w opowieści o Ronaldzie Danielsie zwanym Redem, żołnierzu amerykańskiej 1 Dywizji Piechoty, i napotkają sporo postaci z rozmaitych zakątków świata podczas wstrząsających wydarzeń europejskiego teatru II wojny światowej.
Oddział Reda dołącza do zjednoczonych sił alianckich z dużej Brytanii i francuskiego ruchu oporu i będzie musiał wykazać się niezłomnością i umiejętnością współpracy, aby osiągnąć zwycięstwo. Kampania fabularna jest oparte na realizmie i kinowej jakości w ukazywaniu bitew i oddaje cześć nieprawdopodobnemu bohaterstwu tych, którzy walczyli w II wojnie światowej.

GRA WIELOOSOBOWA
Gra wieloosobowa Call of Duty: WWII oferuje graczom dużo innowacji dzięki nowym sposobom komunikacji, rywalizacji i budowania społeczności. Dywizje pozwalają graczom dołączyć do pięciu kluczowych dywizji z okresu II wojny światowej i rozwijać karierę w rozgrywkach wieloosobowych w zupełnie nowy sposób. Tryb „Wojna" pozwala graczom rywalizować w grze zespołowej opartej na wykonywaniu zadań. Sztab to nowoczesne rozwiązanie, które da graczom niespotykane dotąd możliwości interakcji.

DYWIZJE
Dywizje gruntownie zmieniają sposób patrzenia graczy na karierę w trybie wieloosobowym. Przy pomocy zmodyfikowanego systemu tworzenia klas gracze będą mogli wybrać jedną z pięciu dywizji znanych z II wojny światowej. Każda z nich proponuje odmienne umiejętności i szkolenie wojskowe. Usprawniona gra wieloosobowa zapewni graczom możliwość wybrania własnego stylu, a potem szlifowania go, by zdominować wroga podczas walk w kluczowych lokacjach największego konfliktu w dziejach świata.
- Dywizja powietrznodesantowa: Pierwsza w boju; porusza się błyskawicznie i niepostrzeżenie i jest wyekwipowana w pistolety maszynowe z tłumikami.
- Dywizja górska: Śmierć z dystansu; dywizja zabójczo dokładna dzięki strzelcom wyborowym i karabinom snajperskim.
- Dywizja piechoty: nad wyraz wszechstronna dywizja zaopatrzona w sprzęt nadający się do walki na długim i średnim dystansie oraz do walki bezpośredniej przy użyciu bagnetów.
- Dywizja pancerna: Największa siła rażenia; dywizja uzbrojona po zęby w ładunki wybuchowe i ręczne karabiny maszynowe.
- Dywizja ekspedycyjna: Zapora ogniowa; żołnierze wyposażeni w strzelby i broń z amunicją zapalającą.

TRYB „WOJNA"
„Wojna" to nowy tryb wieloosobowy, opracowany we współpracy z Raven Software, w którym trzeba ze sobą współpracować, aby pokonać wrogów. Kluczową rolę odgrywa w nim fabuła przenosząca graczy do najważniejszych obszarów II wojny światowej. Oddziały aliantów i Osi będą atakować w zespołowych szturmach i bronić kluczowych celów.

SZTAB
Sztab oferuje fanom serii Call of Duty zupełnie świeże doświadczenia. Gracze będą mogli ze sobą rywalizować, zdobywać nagrody, prezentować swoje dokonania i komunikować się ze znajomymi i pozostałymi fanami. Sztab odmieni oblicze rozgrywek wieloosobowych w Call of Duty, zezwalając graczom w zupełnie nowy sposób rywalizować i współpracować ze sobą.

MAPY WIELOOSOBOWE (POTWIERDZONE)

Point Du Hoc
Walcz w ufortyfikowanej sieci niemieckich bunkrów na klifie Point du Hoc, ważnym punkcie strategicznym wznoszącym się nad plażami Normandii. Dołącz do rozgrywanej w szybkim tempie walki w ciasnych okopach lub zaatakuj wroga z flanki w krwawej próbie zdobycia pobliskiego gospodarstwa rolnego i znajdujących się niedaleko bunkrów – zrób wszystko, żeby wywalczyć dostęp do urwiska.

Ardennes Forest

Dołącz do walki w lodowatym, pokrytym śniegiem lesie w trakcie bitwy o Ardeny, ostatniej przeprowadzonej na dużą skalę ofensywie niemieckiej, która miała na celu przebić się przez siły aliantów na froncie zachodnim. Starcia w zalesionych ruinach są szaleńczo prędkie i brutalne, a rozmieszczone na średniej wielkości mapie karabiny maszynowe MG 42 jedynie czekają, żeby za ich pomocą zdziesiątkować wroga.

Operation Breakout („Wojna")

Walcz o kontrolę nad spustoszoną poprzez wojnę francuską wieś na zachód od Saint-Lô, która stanowi ważny punkt alianckiej ofensywy zapoczątkowanej lądowaniem w Normandii. Oddziały aliantów i Osi rywalizują o strategicznie położoną posiadłość znakomicie nadającą się na bazę wojskową. Oto najważniejsze zadania tej istotnie wymagającej operacji posiadającej na celu zdominować wroga: zbudowanie mostu, zniszczenie składu amunicji i eskortowanie czołgów. Mądrze dobierz wyposażenie, gdyż każda decyzja może zadecydować o zwycięstwie albo przegranej w tym opartym na fabule i celach strategicznych trybie wieloosobowym – pierwszym takim w historii Call of Duty.


Akcesoria w komplecie

- Gra Call of Duty WW II
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Karta gwarancyjna
- Pad DualShock 4
- zestaw słuchawkowy
- kabel HDMI
- przewód USB
- przewód zasilający