Max factor colour elixir colour elixir konturówka do ust odcień 14 brown n nude 5 g (96020111) promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Max factor colour elixir colour elixir konturówka do ust odcień 14 brown n nude 5 g (96020111) oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 10.79 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Max Factor Colour Elixir konturówka do ust 2 g dla kobiet 14 Brown n Nude
10.79
E-Glamour.pl
Max Factor Colour Elixir konturówka do ust 2 g dla kobiet 14 Brown n Nude
10.99
ELNINO PARFUM

Parametry

Producent:Max Factor
Kategoria:Konturówki

Opis

Urodzony w Łodzi Max Factor w 1904 roku wyemigrował do Ameryki, gdzie osadził się w Los Angeles. Cel tej podróży nie był przypadkowy: Factor, który posiadał już wcześniej sklepik ze specjałami do pielęgnacji ciała, zajął się produkcją kosmetyków dla filmowej branży.

Wkrótce jednak około 1916 roku zaczął produkować na większą skalę i sprzedawać swoje wyroby m. In. Pierwsze cienie do powiek, wówczas poza filmem nieznaną szerzej nowość. To jemu zawdzięczamy dodatkowo wynalazek określenia „make-up".

Historyczne zdjęcia dokumentują jego wszechstronną nowoczesność w przemyśle piękności, np. Jego Beauty Calibrator - swojego typu kask nakładany na głowę i pomagający dokładne wyznaczanie modnych wówczas ściśle geometrycznych i symetrycznych linii brwi.

Nic dziwnego, że Factor stał się szybko ważną osobowością dla wielu gwiazd Hollywoodu, lecz nie tylko. Jego ambicją było uczynienie piękną każdą pańę dzięki swoim kosmetykom. To jemu też zawdzięczamy maskarę i błyszczyk do ust.

To przesłanie zdaje się przyświęcać firmie do dziś: nowoczesność w interesie przepiękna pań. Czterema filarami firmy są kategorie produktów do pielęgnacji cery, oka, ust oraz paznokci. Obecna strona internetowa nie tylko obszernie powiadamia o właściwościach poszczególnych kosmetyków, lecz też możliwościach ich zastosowania, nie oszczędzając na poradach dla udoskonalonego podkreślenia piękności, a wśród nich niedługich instruktarzach zwanych tutorials.

Ostatnią nowością jest Lipfinity czyli nowy błyszczyk do ust, którego długotrwałość ma przetrwać nawet namiętne pocałunki... Sięgając do swojej znanej tradycji producent Max Factor oferuje także przy użyciu ulepszonych produktów nowe wersje niegdyś z sukcesem wykreowanych wariantów makijażu.

Jednym z nich jest look Avy Gardner z wyeksponowanymi dobrze rzęsami, silnie modelowanymi kośćmi policzkowymi, a także wyzywającymi czerwonymi ustami. Podobnie karierę swą miała Jean Harlow zawdzięczać wykreowaniu poprzez mistrza Factora jej charakterystycznego wyglądu blondynki o silnie uwydatnionych oczach, który w nowej reedycji nic nie stracił na swej atrakcyjności.

Szczególnym powodem do dumy ówczesnego założyciela, a dziś całej producenta Max Factor jest „stworzenie" Marleny Dietrich, która dzięki wielu warstwom cieni miała urzekać swoimi smoked eyes i czarującymi ustami rozświetlonymi prawdziwym złotym pudrem...

Wykreowany natomiast przez Dietrich styl kobiety-dandyski z gładko zaczesanymi włosami i uwydatniającym kobiecość makijażem powala obecnie Max Factor zdobyć świeże klientki...