Samyang af 24mm f/2.8 fe (sony) promocja 2022

Cena1129.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:Samyang
Kategoria:Konwertery fotograficzne

Opis

Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E to jasny obiektyw szerokokątny o uniwersalnej ogniskowej 24 mm. Proponuje szczególnie prawidłową rozdzielczość i plastykę obrazu a wysoka jasność f/2.8 zezwala na fotografowanie w niekorzystnych warunkach oświetleniowych. Wersja z mocowaniem Sony E (do aparatów bezlusterkowych Sony).

duży kąt fotografowania


Ogniskowa 24 mm i kąt widzenia 82.1˚ otwierają przed fotografującym całkiem świeże możliwości. Obiektyw Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E wspaniale stanie na wysokości zadania w wielu rodzajach fotografii: od fotografii krajobrazu i architektury, po ujęcia reporterskie. Nieduża odległość zdjęciowa wynosi zaledwie 24 cm, co zagwarantuje pełną kontrolę nad kadrem i pozwala na tworzenie dynamicznych obrazów z atrakcyjnie zaznaczonym pierwszym planem.


szybki, celny i cichy tryb AF


System samoczynnego ostrzenia opracowany poprzez producenta Samyang zagwarantuje prędki, celny oraz cichy tryb Auto Focus.

idealna jakość optyki


W konstrukcji optycznej wykorzystano 7 soczewek, ułożonych w 7 grupach, w tym 3 komponenty asferyczne i 2 soczewki ze szkła HR. Nowoczesna kompozycja gwarantuje wysoką rozdzielczość i ostrość obrazu, na dodatek na brzegach kadru, zminimalizowano także astygmatyzm i aberrację chromatyczną, które negatywnie wpływają na jakość obrazu. Dzięki połączeniu 7 listkowej przysłony i sporego otworu względnego obiektyw zagwarantuje miłą plastykę obrazu i naturalne oddanie części znajdujących się poza płaszczyzną ostrości.


nieprzeciętny kontrast - powłoki Ultra multi-coating (UMC)


Specjalne, wielowarstwowe powłoki układów optycznych klarownie ostry obraz, redukując bliki i flary, nawet gdy źródło światła znajduje się w kadrze.

Kompaktowy i lekki


Kolejną zaletą Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E są niewiele znaczące wymiary i niska waga, która wynosi zaledwie 120 g. Dzięki czemu obiektyw może stać się wymarzonym towarzyszem na długie fotograficzne wyprawy. Jak przystało na poważną konstrukcję, Samyang AF 24 mm f/2.8 FE / Sony E ma metalowe mocowanie bagnetu.