Bosch Indego 350 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 4 sklepy z produktem Bosch Indego 350 oraz 4 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2699.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-23%
Robot koszący BOSCH Indego 350 DARMOWY TRANSPORT
2699.99
ELECTRO.pl
-23%
Robot koszący BOSCH Indego 350
2699.99
Media Expert
Bosch kosiarka automatyczna Indego 350
2999.00
Mall.pl
Kosiarka automatyczna INDEGO 350 Connect BOSCH - 06008B0100- natychmiastowa wysyłka, ponad 4000 punktów odbioru!
3529.00
Sferis.pl

Parametry

Producent:Bosch
Kategoria:Kosiarki elektryczne

Opis

Kosiarka automatyczna Bosch jest prosta i komfortowa w obsłudze z domu, autobusu, z wakacji, lub z dowolnego innego miejsca przy użyciu inteligentnego oprogramowania. Łatwiejsza obsługa dzięki funkcji Auto Calendar.

Po wykonaniu mapy ogrodu kosiarka Indego zaproponuje program stosowny dla wielkości danego trawnika. Autonomiczna praca bez wysiłku. Użytkownik nie potrzebuje tracić czasu na koszenie trawnika – kosiarka Indego zrobi to za niego.

Urządzenie samo wraca do bazy, żeby naładować akumulator. Łatwa kontrola: uruchamianie, przerywanie lub anulowanie koszenia, konfiguracja i edycja planów koszenia zdalnie za pomocą aplikacji. Dzięki systemowi Logicut kosiarka Indego zna kształt i wymiary trawnika oraz oblicza najbardziej produktywną trasę koszenia.

Urządzenie zapamiętuje miejsce, w którym ostatnio skończyło pracę. Strategia koszenia równoległego zmienia kierunek koszonych torów w trakcie każdej nowej sesji koszenia, co pozwala uniknąć niszczenia trawnika.

Zapamiętywanie sesji koszenia umożliwia korzystanie ze skoszonej części trawnika, w trakcie gdy kosiarka Indego kończy koszenie pozostałej części. Dzięki wielu czujnikom kosiarka jest w stanie rozpoznać przeszkody i je ominąć, a następnie powrócić do koszenia po zaplanowanej trasie.

Interfejs człowiek – maszyna (HMI) z funkcją Auto Calendar pozwala na intuicyjne programowanie i zapewnia łatwą obsługę. Niepokaźne zużycie prądu, cicha praca i mniejsze skażenie powietrza w przypadku zwykłych kosiarek....