Gardena PowerMax 40/32 promocja 2022

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gardena PowerMax 40/32 oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1249.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-37%
Kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax Li 40/32 (5033-55)
1249.99
Media Expert
GARDENA Kosiarka akumulatorowa PowerMax Li-40/32', 30 L, 5033-20 Darmowa wysyłka
1655.99
vidaXL
Kosiarka akumulatorowa GARDENA PowerMax Li-40/32 (5033-20)
1969.99
Media Expert

Parametry

Producent:Gardena
Kategoria:Kosiarki elektryczne

Opis

Gardena PowerMax Li-40/32
Kosiarka akumulatorowa

Wersja bez akumulatora i ładowarki.
Zwrotna, praktyczna i akumulatorowa – do wszechstronnej pielęgnacji małych trawników
Ta zwrotna i funkcjonalna kosiarka nadzwyczajnie nadaje się do wszechstronnej pielęgnacji niewiele znaczących trawników. Specjalnie hartowane ostrze zapewnia trafne efekty cięcia. Uchwyt ErgoTec umożliwia wygodną obsługę kosiarki i upraszcza manewrowanie. Funkcja QuickFit daje możlwość centralnego ustawienia na 10 poziomach cięcia. Dzięki dodatkowym grzebieniom do trawy na bokach obudowy, trawnik można prosto kosić wzdłuż ścian i krawężników. System CnC zezwala na produktywne cięcie i zbieranie. Kosiarka jest zasilana łatwym w obsłudze akumulatorem GARDENA. Akumulator można w dowolnej chwili ekspresowo naładować bez "efektu pamięci". Składana rączka sprawia, że kosiarkę prosto można przenosić i nie zajmuje ona dużo miejsca. Komplet mieści kosiarkę z akumulatorem, a także ładowarką.
skuteczna technika akumulatorowa
wydajne akumulatory litowo-jonowe są łatwe w utrzymaniu i zamianie oraz pozbawione "efektu pamięci".
mocny silnik PowerPlus
Dodatkowa moc dla wydajnej pielęgnacji trawnika - system Powerplus z wysoko wydajnym silnikiem i mechanizmem napędowym o wysokim momencie obrotowym zagwarantuje przyjemne i wydajne koszenie
sprawne koszenie i zbieranie
System CnC sprawia, że kosiarka elektryczna działa efektywnie. Usprawniona cyrkulacja powietrza i trafne położenie kosza na trawę gwarantują czyste i sprawne koszenie i zbieranie.
funkcjonalny uchwyt
Uchwyt ErgoTec z dźwigniami wyłącznika po obu stronach podnosi komfort używania. Użyteczny zarys uchwytu sprzyja utrzymaniu dłoni w naturalnej pozycji podczas pchania kosiarki.
Łatwa regulacja wysokości koszenia
komfortowe ustawianie stosownej wysokości koszenia poprzez funkcję "Naciśnij i Obróć" z centralną regulacją koszenia QuickFit.
Specyfikacje
Szerokość koszenia - 32 cm
objętość kosza - 30 l
Wysokość koszenia, min.-maks. - 20-60 mm
poziomy regulacji wysokości koszenia - 10
Regulacja wysokości koszenia - Centralna
Maksymalna powierzchnia trawnika - 280 m²
Gwarantowana moc akustyczna - 86 dB(A)
Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora - 73 dB(A)
Waga z akumulatorem - 9.1 kg