Gardena Sileno Life 1000 promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Gardena Sileno Life 1000 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 5990.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Robot koszący GARDENA Sileno Life 1000
5990.00
Media Expert
Robot koszący GARDENA Sileno Life 1000 DARMOWY TRANSPORT
5990.00
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:Gardena
Kategoria:Kosiarki elektryczne

Opis

Pielęgnacja trawnika może być taka prosta! Dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO life nie pozostawia pasów na trawniku,zapewnia stabilny wzór cięcia i nadzwyczajnie utrzymany trawnik z efektem zielonego dywanu. Trafny do trawników o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Kompaktowy i zwrotny robot koszący perfekcyjnie poradzi sobie z pochyłościami choćby do 30 procent i wąskimi korytarzami i przejściami. SILENO life jest gotowy do pracy przy każdej pogodzie, a działa tak cicho, że prawie go nie słychać. Po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji ładującej. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika poprzez menu i oblicza harmonogram koszenia. Czas koszenia można dodatkowo dowolnie zaprogramować, dzięki czemu robot koszący działa tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.;

Robot koszący GARDENA Sileno Life 1000

Pielęgnacja trawnika może być taka prosta! Dzięki systemowi SensorCut, GARDENA SILENO life nie pozostawia pasów na trawniku,zapewnia stabilny wzór cięcia i perfekcyjnie utrzymany trawnik z rezultatem zielonego dywanu. Stosowny do trawników o powierzchni do 1000 metrów kwadratowych. Kompaktowy i zwrotny robot koszący rewelacyjnie poradzi sobie z pochyłościami choćby do 30 procent oraz wąskimi korytarzami i przejściami. SILENO life jest gotowy do pracy przy każdej pogodzie, a działa tak cicho, iż prawie go nie słychać. Po zakończeniu pracy automatycznie powraca do stacji ładującej. Podczas instalacji asystent programowania prowadzi użytkownika przez menu i oblicza harmonogram koszenia. Czas koszenia można jeszcze dowolnie zaprogramować, dzięki czemu robot koszący działa tylko wtedy, gdy tego potrzebujesz.