Hecht 1233 promocja 2020

Cena259.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Hecht
Kategoria:Kosiarki elektryczne
Moc 1.2 kW
Pojemność kosza 30 l
Szerokość koszenia 34 cm
Minimalna wysokość koszenia 20 mm
Maksymalna wysokość koszenia 60 mm
Powierzchnia trawnika 400 m2

Opis

HECHT 1233 to mała kosiarka elektryczna 230 V / 50 Hz bez napędu przypasowana do koszenia powierzchni około 400 m². Podstawą kosiarki jest lekka, lecz wytrzymała pokrywa z tworzywa nienaturalnego.

Silnik o mocy 1200 W napędza nóż o szerokości 33 cm. Trawa zbierana jest do 30 l kosza zbudowanego z połączenia materiałów sztucznych oraz wytrzymałego materiału. Taka konstrukcja lepszy przepływ powietrza, a także adekwatne użycie jego obszerności. Kosz wyposażono w komfortowy uchwyt dla prostego przenoszenia i opróżniania. Dla jeszcze lepszego wykorzystania powierzchni kosza, specjalnie zaprojektowane noże odpowiedni przepływ powietrza i prędki transport trawy do pojemnika.

pokrywa kosiarki pozostała wytworzona z wytrzymałego i konkretnego tworzywa nienaturalnego. Umożliwiło to osiągnąć wagę zaledwie 7,1 kg. dzięki czemu manewrowanie kosiarką jest szczególnie proste, istotnie w śladowych ogrodach z dużą ilością przeszkód tj. Drzewa, krzewy czy kwiaty. Znikome i niskie podwozie pozwala na koszenie pod niskimi przeszkodami tj. Ławki, wystające krzewy itp. Przednia część obudowy została zaokrąglona, dzięki czemu kosiarka nie jest narażona na zniszczenie przez niskie przeszkody np. Krawędzie chodników, niskie krawężniki czy inne niskie obiekty. W dodatku kosiarka wyraźnie lepiej porusza się w trakcie koszenia trawnika, umożliwiając trawie łatwiejsze przedostawanie się pod nóż tnący. W górnej części obudowy znajduje się funkcjonalny i komfortowy uchwyt do przenoszenia, a także przechowywania urządzenia.

Wysokość koszenia reguluje się w trzech ustawieniach w zakresie 20 – 60 mm. Ustawienie wysokości odbywa się ekspresowo i łatwo, przesuwając tylko dźwignię w rowki prowadzące.

Uchwyt kosiarki możemy w każdej chwili złożyć w prosty sposób dzięki zastosowaniu motylkowych zacisków oszczędzając przy tym dużo miejsca w trakcie przechowywania. Główny włącznik kosiarki wyekwipowany został w dodatkowy przycisk zabezpieczający przed niepożądanym uruchomieniem urządzenia. Specjalny organizer na kable pozwoli nam uporać się ze zbyt długim kablem podczas pracy z urządzeniem.

podczas stosowania, należy innowacyjnać zgodnie z instrukcją obsługi, którą załączono do artykułu.