Hecht 5038 kosiarka akumulatorowa do trawy eko - bateria li-ion 40v /38cm promocja 2024

Cena1599.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:Hecht
Kategoria:Kosiarki elektryczne
Szerokość koszenia 38 cm

Opis

HECHT 5038 to lekka akumulatorowa kosiarka bez napędu. Do zestawu dołączana jest ładowarka i wysokiej jakości akumulator li-ion o napięciu 40 V i objętości 4 Ah.Dzięki akumulatorowi o takiej pojemności, osiągalne jest regularne koszenie trawnika w ogrodzie o powierzchni do 600 m2. Rzeczywista powierzchnia koszenia, może być ograniczona przez czynniki takiej jak wysokość i jakość ciętej trawy. Zaletą tej kosiarki jest możliwość użycia drugiego akumulatora, dzięki temu używając jeden akumulator, drugi może być w tym samym czasie ładowany, co zezwala na koszenie bez zapotrzebowania przerywania pracy (w zestawie jest jedynie jeden akumulator).

Podstawa kosiarki produkowana jest z lekkiego, lecz trwałego plastiku, który nie ulega korozji. Uchwyt jest zamocowany do obudowy przy pomocy zacisków, które pozwalają na szybkie i proste złożenie do transportu lub przechowywania kosiarki. Dźwignia uruchamiania silnika zamontowana jest na całej szerokości poręczy, dzięki czemu łatwiej jest ją kontrolować, a przycisk bezpieczeństwa zapobiega przypadkowemu uruchomieniu urządzenia.

Praca akumulatora jest cicha, przyjazna dla środowiska, a obsługa kosiarki z tego typu napędem jest bardzo prosta. Podczas stosowania urządzenia, nie jesteśmy ograniczeni żadnym kablem zasilającym, a konserwacja jest szczególnie prosta, która bardzo polega jedynie na czyszczeniu kosiarki i ładowaniu akumulatora,, a także okazyjnemu smarowaniu ruchomych części i ostrzeniu noża.

Ten produkt jest częścią programu ACCU 5040, co zagwarantuje kompatybilność akumulatora z kilkoma przeróżnymi produktami. Największą zaletą takiego rozwiązania jest pokaźna oszczędność przy zakupie wysokiej jakości akumulatora li-ion. Znakomitym pomysłem jest zakup drugiego akumulatora, który może być ładowany podczas pracy z pierwszą baterią. Naładowane akumulatory mogą następnie zasilać praktycznie kompletny komplet narzędzi i sprzętów do pracy w ogrodzie i wokół domu.

aktualnie w ramach Accu program 5040, istnieje możliwość zasilenia przy pomocy jednego typu akumulatora takich urządzeń jak kosiarka, pilarka, sekator do żywopłotu, aerator, odśnieżarka, pilarka teleskopowa, dmuchawa do liści, wykaszarka do trawy, i urządzenie wielofunkcyjne w którego skład wchodzą na przykład, zamiatarka, okrzesywarka, sekator, wertykulator, a także kosa do trawy.