Kosiarka akumulatorowa WORX WG743E, WG743E promocja 2024

Cena1498.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Worx
Kategoria:Kosiarki elektryczne

Opis

WG743E Kosiarka akumulatorowa 40 cm 40V - z akumulatorem i ładowarką Kompaktowa, bezprzewodowa kosiarka akumulatorowa, kosi do 500 m² na jednym ładowaniu NAJWAŻNIEJSZE cechy: wariant silnika: Szczotkowy typ ostrza tnącego: Ostrze z tworzywa nienaturalnego pojemność kosza: 45 litrów Kompatybilny z bateriami PowerShare Waga z akumulatorem: 15,2 kg technologia IntelliCut Cięcie do krawędzi Zbieranie/rozdrabnianie worków 2 w 1 Jedna dźwignia 7 pozycji regulacji wysokości W pełni składane uchwyty Ładowarka wariant Baterii: Li-Ion objętość baterii: 2x4.0Ah Czas ładowania: 2 godziny liczba baterii w opakowaniu: 2 efektywność Napięcie: 40 V rozmiar ostrza tnącego: 40 cm Zakres wysokości cięcia: 20mm / 80mm FUNKCJONALNOŚĆ: Działanie zespołu tnącego i akumulatorów o znacznej obszerności sprawia, że ​​Worx WG743E może kosić do 500 m2 na jednym ładowaniu akumulatora.

wyekwipowana w dwa akumulatory 4,0 Ah i szerokość koszenia 40 cm, kosiarka jest wystarczająco mocna i zapewnia dłuższy czas pracy w każdym ogrodzie i trawniku o powierzchni do 500 m² na jednym ładowaniu Dzięki technologii IntelliCut nawet najszczególniej gęsty trawnik jest przystępny do uprzątnięcia.

Nigdy więcej ugrzęźnięcia w warunkach, gdy trawa jest zarośnięta lub mulczuje liście. Dzięki technice cięcia do krawędzi będziesz mógł kosić bliżej ogrodzeń albo ścian i zniżyć liczba nieskoszonej trawy wokół krawędzi przystępna regulacja w 7 pozycjach od 20 do 80 mm za pomocą jednej dźwigni gwarantuje dopełniającą wygodę.

Składana rączka oraz dodatkowy uchwyt do przenoszenia usprawniają przechowywanie Ta sama bateria, zwiększona moc. Narzędzie jest częścią systemu baterii Worx PowerShare, możesz zastosować dowolną baterię WorxPowerShare 18 V (20 V maks.) ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA: Podwójna ładowarka 4 A WA3883 Akumulator PowerShare 20 V 4 Ah WA3014 x2 Worek na trawę Wkładka do mulczowania Bezprzewodowa kosiarka Worx WG743 40 cm to wytrzymałe, wydajne rozwiązanie do pokaźniejszych trawników o powierzchni do 500 m².

Kosztuje mniej w eksploatacji i jest czystszy dla środowiska. Dodatkowo kompozycja agregatu powoduje, iż ​​koszenie jest bardziej skuteczne dzięki koszeniu niezwykle blisko ogrodzeń i granic. Opatentowana technologia IntelliCut zagwarantuje stosowne zużycie energii poprzez automatyczne dobranie prędkości ostrza do lekkiej i ciężkiej trawy w celu wydłużenia czasu pracy akumulatora.

Ta sama bateria, powiększona moc Przestań kupować baterie i ładowarki tylko do jednego zasilacza. Ciesz się nieograniczoną swobodą wyboru dzięki Worx PowerShare™, bezprzewodowemu systemowi, który dotrze do Twoich potrzeb.

Tak proste, jak połączenie cegieł w zabawkach konstrukcyjnych. System akumulatorów PowerShare Dzięki WORX PowerShare możesz używać tej samej baterii do wszystkich bezprzewodowych narzędzi WORX: wiertarek, wkrętarek, kosiarek, pił, wyrzynarek i wielu innych.

Oszczędzaj z uniwersalną baterią Z akumulatorami WORX PowerShare 20V oszczędzasz czas, pieniądze i przestrzeń. Dzięki platformie PowerShare 20V możesz używać naszych akumulatorów zamiennie do wielu narzędzi WORX – zarówno elektronarzędzi i narzędzi ogrodowych.

niepowtarzalny system modułowy PowerShare umożliwia łączenie akumulatorów w celu rozszerzenia napięcia od 40V do choćby 80 V. Główny cel to maksymalizacja możliwego czasu pracy. Nowoczesna technologia postępowe akumulatory PowerShare proponują blokadę przegrzania, osłonę ogniw i inteligentne ładowanie.

Wszystkie produkty z serii WORX PowerShare dostępne są też w wersji bez akumulatora i ładowarki.