Worx M500 promocja 2021

Cena3298.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Castorama

Parametry

Producent:Worx
Kategoria:Kosiarki elektryczne

Opis

Robot koszący Landroid M500 to znakomity sposób na zapewnienie spektakularnego wyglądu niewielkich trawników o powierzchni do 500 m2. Dzięki funkcji Cut to Edge ogranicza do 4 centymetrów obszar nie skoszonej trawy przy przeszkodach czy ścianach.

Czas działania 60 minut akumulatora pozwala na wydajne koszenie. W razie konieczności robot sam wróci do stacji ładowania. W pełni programowalny, potrafi łaczyć się z aplikacją w twoim telefonie przy pomocy sieci Wi-fi, znakomicie radzi sobie z wzniesieniami o nachyleniu do 35 stopni.

posiada możliwość koszenia strefowego, radzi sobie nieprzeciętnie z krawędziami i wąskimi zakamarkami. Dzięki konfiguracji plug&ply jest gotowy do pracy od razu po wyjęciu z opakowania. Nowoczesna technologia - Dzięki wbudowanej sztucznej inteligencji robot stopniowo uczy się twojej działki, wytycza słuszny wzór koszenia, a w razie zapotrzebowania wraca do stacji ładowania.

- Robot Landroid potrafi jeszcze omijać przeszkody, przejeżdżać przez wąskie przejścia i pokonywać wzniesienia o nachyleniu do 35 poziomów. - W pełni programowalny interfejs, pozwala na ustalenie harmonogramu koszenia czy opóźnienia w przypadku deszczu.

- Wysoką efektywność zagwarantuje technika bezszczotkowa, a także postępowe akumulatory. Sterowanie roboterm koszącym odbywa się za pomocą aplikacji współpracującej z siecią Wi-Fi lub poleceń głosowych. Landroid od producenta WORX to technika usprawniająca twoje życie.

Z Landroidem masz błyskotliwy trawnik i więcej czasu dla najbliższych Zwrotny, bezpieczny i skrupulatny. Pozwala na dostęp do szerokiej gamy dodatkowych opcji, co umożliwia jego personalizacje. Landroid uczy sie Twojego trawnika i formuje dla niego wspaniały plan działania.

Dzieki chmurom obliczeniowym cykle koszenia są dopasowywane do realnego tempa wzrostu trawy. Nie musisz niczego przystosowywać, programować ani zgadywać, Landroid ustala najkorzystniejszy sposób pracy z trawnikiem na podstawie gatunku trawy, stopnia nasłonecznienia i nawodnienia, temperatury i innych znacznych czynników.

Możliwość dodania do swego modelu Landroid pięciu dodatkowych opcji, które będą dopasowane do indywidualnych potrzeb, Twoich i Twojego ogrodu. Opatentowana technika AIA daje Ci dwie wyjątkowe korzyści: powiększa produktywność w kwestii powierzchni, mozliwość nawigacji w wąskich i zawiłych obszarach.

Dzięki wykorzystaniu technice AIA, Landroid "wie", że dojechał do granicy obszaru koszenia i zawraca by dalej pracować. Inne urządzenia po dojechaniu do granicy obszaru wykonują szereg niepotrzebnych manewrów, co skraca efektywny czas koszenia.

rutynowy harmonogram koszenia powoduje, że trawa jest coraz bardziej gęsta, a zarazem uniemożliwia rozprzestrzenianiu się chwastów. Kosiarka jest w Twoim zasięgu Nowa aplikacja o niebo ulepszona od pilota jest nierozłączną częścią systemu.

Dostarcza Ci kluczowych danych i daje Ci sporo dodatkowych opcji, które zoptymalizują wydajność narzędzia i komfort jego ob...