Hecht 540 - BEZPŁATNY ODBIÓR: WROCŁAW! promocja 2019

Cena649.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Hecht
Kategoria:Kosiarki spalinowe
Moc 3.5 kW
Szerokość koszenia 42 cm
Pojemność kosza 50 l
Napęd nie

Opis

Kompaktowa kosiarka spalinowa do znikomych ogrodów w niedoścignionej cenie. Kosiarka ma obudowę wytworzoną z wysokiej jakości stali nierdzewnej wyposażonej w trwałą powłokę, która zapewnia długą żywotność.

Dzięki innowacyjnej komorze cięcia i specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje świetne rezultaty przy koszeniu trawy. Posiada wielki 45-litrowy kosz wyekwipowany w długi uchwyt, dzięki temu można prosto wypróżnić jego zawartość. Szerokość cięcia wynosi 41 cm, co oznacza, iż spokojnie odnajdzie wykorzystanie w każdym ogrodzie nawet o małych rozmiarach. Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 2,5 KM ( pojemność 99 cm³), który bezawaryjnie dostarcza wystarczającej mocy.

Cała kosiarka jest zaprojektowany, żeby zapewnić najistotniej komfortowe korzystanie wraz z świetnymi wynikami koszenia. Ze względu na niską wagę, jego używanie jest komfortowe i nie jesteśmy narażeni na niepotrzebny powiększony wysiłek.
Regulacja wysokości koszenia od 25 do 55 mm. Długi uchwyt można z łatwością złożyć do udoskonalonego przechowywania. Długa dźwignia sterująca jest komfortowa i adekwatna równocześnie dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiega po całej długości uchwytu. Zalecana powierzchnia 700 m²

* informacje techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla precyzyjnego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o obszerności i typie silnika.