Hecht 548 sw kosiarka spalinowa do trawy 5w1 napęd 5km / 46cm promocja 2024

Cena1349.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SKLEP INTERNETOWY EWIMAX - Maszyny i Urządzenia

Parametry

Producent:Hecht
Kategoria:Kosiarki spalinowe
Moc 3.5 kW
Szerokość koszenia 46 cm
Pojemność kosza 60 l
Napęd tak
Powierzchnia trawnika 1200 m2

Opis

modna kosiarka do średnich i dużych ogrodów. Kosiarka ma potężną obudowę wykonaną z wysokiej jakości stali nierdzewnej z trwałą warstwą, która powoduje,zapewnia długą żywotność. Akcesoria będące w pakiecie wraz z kosiarką można prosto i bez użycia narzędzi wykorzystać do pracy przy rozdrabnianiu trawy lub kiedy nie chcemy zbierać trawy do kosza skorzystać z wyrzutu bocznego.

Dzięki zaawansowanej komorze cięcia i ze specjalnie wyprofilowanym nożem gwarantuje perfekcyjne rezultaty przy koszeniu trawy. Kosiarka wyposażona jest również w projekt EDGE CUTTING, który umożliwia koszenie wzdłuż płotów i ścian. 60 litrowy praktyczny koszwyposażony w długi uchwyt i okienko do kontroli poziomu napełnienia. Obszerne koła gwarantują łatwe przemieszczanie i manewrowanie w terenie.

Kosiarka napędzana jest wysokiej jakości silnikiem HECHT OHV o mocy 3,3 KM (pojemność 135 cm³), co daje wielki komfort pracy. Urządzenie wyposażone jest w wysokiej jakości części i łożyska kulkowe zezwalające nam poruszać się wygodnie po każdym terenie, dzięki temu możemy osiągnąć prędkość jazdy 3,6 km/h, co zagwarantuje nam koszenie wygodne i nie za długie.

Kosiarka w obsłudze jest komfortowa dla wszelkich - cała kosiarka jest praktycznie zaprojektowana, aby zapewnić najistotniej wygodne korzystanie wraz z świetnymi wynikami koszenia. Posiada centralną regulację wysokości koszenia od 25-75 mm, co zapewnia słuszne użycie na każdym rodzaju trawnika. Wygodny uchwyt z miękkiego tworzywa może byćdostosowany do wysokości ciała albo złożony do komfortowojszego przechowywania. Długie rączki znajdujące się na uchwycie konieczne do pracy są stosowne jednocześnie dla praworęcznych i leworęcznych, ponieważ przebiegają poprzez całą jego długość. Dla wygodnego przenoszenia kosiarka została zaopatrzona w przedni uchwyt nośny. Waga kosiarki 35,6 kg, zalecana powierzchnia wynosi 1200 m².

* informacje techniczne o mocy silników mierzone są według normy SAE J1940. Dla starannego porównania mocy silnika skorzystaj z danych o obszerności i typie silnika.