Eros po goleniu balm 100 ml marki Versace promocja 2022

Cena119.99
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Empik

Parametry

Producent:Versace
Kategoria:Kosmetyki po goleniu
Pojemność 100 ml

Opis

perfumy Versace perfumy Versace to synonim najwyższego luksusu. Producenta założył w 1978 roku Gianni Versace, który już od najmłodszych lat projektował ubrania podkreślające się progresywnym, niekiedy wręcz ekscentrycznym krojem.

Jego odważne kreacje miały odzwierciedlać połączenie mody i sztuki, w które głęboko wierzył. Dzięki oryginalnym projektom wykraczającym poza ramy swej epoki Versace błyskawicznie stał się znaną osobistością.

Popularność przyniosły mu spersonalizowane ubrania, które miały odzwierciedlać osobowość noszących je osób. Na tle jednolitej mody tamtego okresu barwne kolekcje włoskiego projektanta były prawdziwym novum.

W 1981 roku na rynku pojawiły się pierwsze pachnidła Versace, nazwane imieniem i nazwiskiem ich twórcy. Tak jak kreacje tej luksusowej producenta, tak i jej zapachy są zarazem naturalne i wyszukane, wytworne i innowacyjne.

Sprzedawane są aktualnie w ponad 80 krajach na całym świecie.E-Glamour proponuje Państwu obszerny asortyment produktów producenta Versace: perfumy i wody toaletowe w linii kobiecej i męskiej, dezodoranty, testery, wody po goleniu i wyszukane zestawy kosmetyków.

W ofercie najpopularniejsze kompilacje zapachowe: pachnidła Versace Crystal Noir, Versace Women, Versace Versense, Versace Pour Homme, Versace Man Eau Fraiche, Versace Eros i sporo innych. Dokładną charakterystykę i skład każdego z nich znajdą Państwo na stronie artykułu.

Polecamy ponadto odlewki w atrakcyjnej cenie, które pozwolą zapoznać się z wybranym aromatem. Zapraszamy do zakupu jednych z najszczególniej oryginalnych i elitarnych perfum na świecie!Copyright © E-Glamour.pl