Asber Kostkarka do lodu z 130 kg/24h, zasobnik 55 kg, chłodzona powietrzem promocja 2024

Cena11290.81
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie XXLgastro.pl

Parametry

Producent:Asber
Kategoria:Kostkarki do lodu gastronomiczne

Opis

Kostkarka do lodu z 130 kg/24h, zasobnik 55 kg, chłodzona powietrzemKostkarki Asber są świetnym rozwiązaniem do produkcji wspaniale wyprofilowanych, krystalicznych i krystalicznie czystych kostek lodu. Kostki lodu o szerokiej gęstości wyśmienite nadają się do drinków i koktajli, topią się nad wyraz powoli, dzięki temu kupujący mogą dłużej cieszyć się zimnymi napojami.

KOSTKARKI Z ZASOBNIKIEM, System chłodzenia metodą powietrzną. Natryskowa metoda wytwarzania kostek lodu. Obudowa jest kompletnie izolowana, produkowana ze stali rdzoodpornej malowanej proszkowo. Drzwi zasobnika wytworzone z odpornego tworzywa ABS.

Urządzenia energooszczędne, niezawodne, nieskomplikowane w obsłudze i bardzo efektywne. Urządzenie posiada klasę T (tropikalna) i może pracować poprawnie choćby przy wysokiej temperaturze otoczenia, a iż nie posiada termostatu, genialnie sprawdza się dodatkowo w zimnych pomieszczeniach.

Własny zasobnik do przechowywania kostek lodu. Zasobnik na lód w kolorze białym, wyprodukowany z ABS-u, korzystnie izolowany i nieskomplikowany do utrzymania w czystości. Zasobnik nie jest chłodzony. Czynnik chłodzący R404a, wolny od CFC.

dane dotyczące sprawności dotyczą użycia wody w temperaturze 15ºC przy temperaturze otoczenia 20ºC. Zawór wody ¾". Zasilanie: 230/1/50 Hz--//--CharakterystykaRodzaj Stacjonarna wariant chłodzenia Powietrzem Czynnik chłodniczy R404a Maksymalna temperatura otoczenia 20°C Temperatura wody zasilającej 15°C efektywność (kg/24h) 130 Stałe przyłącze wody tak rozmiar kostki lodu 25 g MateriałyMateriał ABS, Stal nierdzewna objętośćZasobnik tak objętość zasobnika (kg) 55 Zasilanie i mocZasilanie Elektryczne Napięcie 230V Moc elektryczna (kW) 1,3 wymiarySzerokość (mm) 930 Głębokość (mm) 565 Wysokość (mm) 913