Einhell GE-BC 43 AS promocja 2021

Cena1149.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Mall.pl

Parametry

Producent:Einhell
Kategoria:Kosy spalinowe

Opis

praktyczna i szczególnie wydajna kosa spalinowa GE-BC 43 AS poradzi sobie z najszczególniej uporczywymi zaroślami w trudno przystępnych miejscach w ogrodzie. Wysokiej jakości silnik dwusuwowy, z wałem korbowym z podwójnymi łożyskami i systemem pochłaniającym wibracje, zagwarantuje niezbędną moc.

Wszystkie przyciski sterujące kosą spalinową są dogodnie umieszczone na oburęcznym, wytworzonym z aluminium uchwycie, dzięki czemu są w zasięgu rąk użytkownika, co sprawia, że kosa jest nad wyraz przyjazna i precyzyjna w obsłudze.

W celu sprawnego koszenia, GE-BC 43 AS może być wyposażona w ostrze albo żyłkę. W zestawie znajduje się jeden nóż z 3 ostrzami oraz jedna szpula z podwójną żyłką z systemem automatycznego podawania. Silnik uruchamia się szybko i bez problemu dzięki mechanizmowi Quick-Start zprzystępną szarpanką oraz samoczynnym ssaniem.

Sprzęgło odśrodkowe odłącza narzędzie tnące na biegu jałowym, co zagwarantuje bezpieczeństwo pracy, a wygodne szelki wygodną obsługę. Dzięki dwuczęściowemu trzonkowi kosę spalinową można rozebrać w ciągu zaledwie kilku minut, co upraszcza transport i przechowywanie.

W pakiecie znajduje się także uchwyt umożliwiający powieszenie narzędzia na ścianie.