Skrzynia Delikatesowa Męski Świat + Króliczek, Z3240_2012B promocja 2021

Cena219.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie SmaczaJama.pl

Parametry

Producent:Smacza Jama
Kategoria:Kosze delikatesowe

Opis

Drewniana skrzynia, a w niej to, co mężczyźni lubią najszczególniej: dobra whisky, mocna kawa i słodkości. Zestaw prosty, lecz z charakterem - dla zdecydowanego mężczyzny.

Skład zestawu:

Whisky Jack Daniel's 0,7l - znana amerykańska whiskey, tworzona według niezmienionej receptury od 1866 roku. Każda kropla oczyszczana jest przez trzymetrowej grubości warstwę węgla drzewnego z drewna klonowego. Cykl filtracji trwa około 10 dni i nadaje alkoholowi łagodny smak, z racji którego Jack Daniel's określany jest nie mianem bourbonu, lecz Tennessee Whiskey.

Kawa mielona Davidoff 57 Espresso 250g - wspaniałej jakości kawa skomponowana z wyselekcjonowanych ziaren najlepszych arabik, pochodzących z Ameryki Łacińskiej, Afryki i rejonu Pacyfiku. Jej sekret polega na adekwatnym doborze czasu i temperatury palenia, któremu kawa zawdzięcza swój charakterystyczny zapach z znacznie czekoladową nutą. Jest to tak zwany 57. Stopień palenia. Ciemne, ale nie czarne ziarna oczarowują znawców kawy świetnym smakiem espresso.

Czekolada Lindt Creation 70% Orange 150g - szwajcarska czekolada deserowa o zawartości kakao na poziomie 70%, wypełniona dwiema równoważącymi smak warstwami - puszystym musem czekoladowym i słodko-cierpkim nadzieniem z pomarańczy. Świetna harmonia doznań smakowych.

Coffe Beans 30g - ziarna kawy zatopione w mlecznej czekoladzie.

Królik czekoladowy Lindt - Gold Bunny 100g - rozpoznawana na całym świecie słodka figurka ze szwajcarskiej czekolady mlecznej, przyozdobiona czerwoną kokardką i złotym, dzwoniącym dzwoneczkiem. (Uwaga: produkt sezonowy/sporanocny - poza sezonem osiągalna zamiana na inny, zbliżony.

Oferowane przez nas kosze są zabezpieczane finalnie grubym celofanem, a także przyozdabiane wstążkami/rafią.
Na powyższej fotografii przed zafoliowaniem (dla udoskonalonego uwidocznienia zawartości).
Na życzenie możemy zmienić kolorystykę dekoracji i dołączyć bilecik z życzeniami.