Brabantia - Kosz pedałowy Bo 11+23 l - czerwony - czerwony, 121166 promocja 2022

Cena789.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Brabantia
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 11 l
Kolor czerwony

Opis

Kosze Bo łączą w sobie niezwykły design z ergonomiczną funkcją organizacji odpadów w domu. Kosze są przystępne w kilku kolorach, co więcej sam decydujesz czy Ci trzeba jednego, dwóch czy trzech pojemników wewnętrznych.

Kosze na odpady firmy Brabantia są wytwarzane z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, sporo z nich jest ponadto lakierowane metodą proszkową, żeby nadać im koloru i oryginalnego wyglądu. Lakierowanie to odbywa się jeszcze przed ostatecznym zamontowaniem uchwytów, listewek dekoracyjnych itp. Uniemożliwia to ewentualnym odpryskom, a także korozji mimo pokaźnej wilgoci panującej w pomieszczeniach, w których kosze są ustawione.

Lakierowany proszkowo kosz Bo ma szczelną pokrywę, która uniemożliwia przedostawaniu się zapachów na zewnątrz kosza. We wnętrzu znajdują się dwa plastikowe pojemniki. Pokaźniejszy ma pojemność 23 litry - na codzienne śmieci. Drugie wiaderko jest 11-sto litrowe - wyśmienite na bioodpady.

obszerny otwór ułatwia opróżnienie kosza i założenie nowego worka. Korzystanie z kosza jest niezwykle higieniczne i komfortowe, ponieważ dzięki zastosowaniu trwałego mechanizmu pedałowego pokrywa kosza podwyższa się wyjątkowo lekko i zamyka bezszelestnie.

Prostokątny kształt kosza sprawia, iż kosz zajmuje mało miejsca. Idealnie przylega do ściany, można go również ustawić w rogu wnętrza.

antypoślizgowa podstawa zabezpiecza podłogę przed zarysowaniem, a także gwarantuje koszowi stabilność.

wewnątrz kosza znajdziesz zestawy startowe worków Brabnatia PerfectFit Bags 10-12 litrów (rozmiar X) i 23 litry (wymiar J), które są rewelacyjnie dobrane do rozmiarów pojemników.


rozmiary kosza:
objętość: 11 l + 23 l
Wysokość: 44 cm
Głębokość: 36,5 cm
Szerokość: 54 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne atuty:

  • tworzony ze stali nierdzewnej
  • lakierowany na kolor czerwony
  • niespotykany dotąd design
  • prostokątny kształt powoduje, że kosz ustawiony pod ścianą zajmuje niewiele miejsca
  • trwały, udoskonalony mechanizm pedałowy
  • szczelna pokrywa kosza
  • dwa wewnętrzne plastikowe pojemniki upraszczają czyszczenie
  • możliwość zakupu innych akcesoriów marki z tej samej linii kolorystycznej
  • 10 lat gwarancji