Brabantia Kosz do segregacji odpadów sort & go 6 l zielony promocja 2022

Cena106.25
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:Brabantia
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 6 l
Kolor zielony

Opis

Linia koszy 'Sort & Go' do selektywnej segregacji odpadów. Przeróżne obszerności i kolory - każdy odnajdzie coś dla siebie, żeby codzienne życie było prostsze.

Chcesz wspierać środowisko segregując odpady, ale nie masz na to skutecznego i przemyślanego rozwiązania? firma Brabantia wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym użytkownikom.
Kosze 'Sort & Go' to estetyczna, mądra, oszczędzają miejsce i wygodna metoda sortowania śmieci. Można je umieścić na podłodze, w szafce, można je także powiesić na ścianie, jak Ci komfortowoj. Linia koszy pasuje do każdego domu i do każdego wnętrza tam gdzie najbardziej ich potrzebujesz. Można je wykorzystywać w domu, w ogrodzie nie tylko do odpadów, lecz także np. Podczas porządków.

Zielony kosz o pojemności 6 litrów - idealny do bio odpadów, został wytwarzany z trwałego tworzywa wysokiej jakości. Z powodzeniem możesz ustawić go na blacie podczas gotowania, żeby łatwiej było wyrzucać, np. Skórki warzyw.
Pojemnik ma pokrywę, która skrywa zawartość kosza i maskuje nieestetycznie wyglądającą krawędź worka. Jednak gdy potrzebujesz otwartego kosza na dłużej - bez problemu pokrywa pozostanie uniesiona.
Dzięki kompaktowej konstrukcji kosz można umieścić w rogu lub przy ścianie, prostokątny kształt kosza pozwala na także ustawienie kosza w szafce czy w szufladzie, tak aby zajmował mniej miejsca. Pojemnik można zamontować na ścianie - dołączony komplet Easy-Fix, który pozwala na zdjęcie i nieskomplikowane zawieszenie kosza ponownie.

Kosz posiada wygodną długą rączkę do wygodnego transportowania.

Do pojemnika pasują worki PerfectFit w rozmiarze S (w 100% biodegradowalne) marki Brabantia, nie wystają ponad krawędź kosza i zezwalają na całkowite zastosowanie jego objętości.

rozmiary kosza:
objętość: 6 l
Wysokość: 18,1 cm
Szerokość: 20 cm
Głębokość: 24,9 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne atuty:

  • wyprodukowany z trwałego tworzywa
  • estetyczny pojemnik w zielonym odcieniu
  • objętość 6 litrów
  • kompaktowa budowa
  • ma pokrywę maskującą zawartość kosza, a także ukrywającą krawędź worka
  • w pakiecie zestaw do montowania na ścianie
  • komfortowa rączka usprawnia przenoszenie kosza, na dnie uchwyt {pomocn|przydatn)y podczas opróżniania pojemnika
  • możliwość zakupu innych koszy marki z tej samej linii
  • 10 lat gwarancji producenta