Kosz na śmieci 109720 sort & go 6l szary marki Brabantia promocja 2022

Cena106.25
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 6 l
Kolor grafitowy, szary

Opis

Linia koszy 'Sort & Go' do selektywnej segregacji odpadów. Zróżnicowane objętości i kolory - każdy wyszuka coś dla siebie, by codzienne życie było prostsze.

Chcesz wspierać środowisko segregując odpady, lecz nie masz na to efektywnego i przemyślanego rozwiązania? firma Brabantia wychodzi naprzeciw najszczególniej wymagającym użytkownikom.
Kosze 'Sort & Go' to estetyczna, mądra, oszczędzają miejsce oraz komfortowa metoda sortowania śmieci. Można je umieścić na podłodze, w szafce, można je także powiesić na ścianie, jak Ci wygodniej. Kolekcja koszy nadaje się do każdego domu i do każdego wnętrza tam gdzie najbardziej ich Ci trzeba. Można je wykorzystywać w domu, w ogrodzie nie tylko do odpadów, lecz także np. Podczas porządków.

Szary kosz o objętości 6 litrów - genialny do bio odpadów, został wykonany z trwałego tworzywa wysokiej jakości. Z powodzeniem możesz ustawić go na blacie podczas gotowania, by łatwiej było wyrzucać, np. Skórki warzyw.
Pojemnik ma pokrywę, która skrywa zawartość kosza oraz maskuje nieestetycznie wyglądającą krawędź worka. Jednak gdy potrzebujesz otwartego kosza na dłużej - bez problemu pokrywa pozostanie uniesiona.
Dzięki kompaktowej konstrukcji kosz można umieścić w rogu albo przy ścianie, prostokątny kształt kosza pozwala na także ustawienie kosza w szafce czy w szufladzie, tak żeby zajmował mniej miejsca. Pojemnik można zamontować na ścianie - dołączony zestaw Easy-Fix, który pozwala na zdjęcie i proste zawieszenie kosza ponownie.

Kosz posiada komfortową długą rączkę do wygodnego transportowania.

Do pojemnika pasują worki PerfectFit w rozmiarze S (w 100% biodegradowalne) marki Brabantia, nie wystają ponad krawędź kosza i umożliwiają całkowite zastosowanie jego obszerności.

rozmiary kosza:
objętość: 6 l
Wysokość: 18,1 cm
Szerokość: 20 cm
Głębokość: 24,9 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne zalety:

  • stworzony z trwałego tworzywa
  • estetyczny pojemnik w szarym kolorze
  • pojemność 6 litrów
  • kompaktowa konstrukcja
  • ma pokrywę maskującą zawartość kosza oraz ukrywającą krawędź worka
  • w zestawie komplet do montowania na ścianie
  • wygodna rączka ułatwia przenoszenie kosza, na dnie uchwyt {pomocn|przydatn)y podczas opróżniania pojemnika
  • możliwość zakupu innych koszy marki z tej samej linii
  • 10 lat gwarancji producenta