Brabantia Kosz na śmieci 112126 newicon 3l biały promocja 2019

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Brabantia Kosz na śmieci 112126 newicon 3l biały oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-10%
Łazienkowy kosz na śmieci 3L BRABANTIA
89.90
Leroy Merlin
Kosz na śmieci BRABANTIA 112126 NewIcon 3L Biały
99.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 3 l
Kolor biały

Opis


Kosz pedałowy NewIcon 3L:
Zachowasz porządek nie tylko u siebie w domuponadto oczyścisz ocean! nabywając kosze na śmieci z linii NewIcon wspierasz program The Ocean CleanUp, który oczyszcza głębokie wody z plastikowych przedmiotów zatruwających środowisko naturalne. Producent Brabantia od każdego sprzedanego towaru część kwoty przeznacza na cele tego programu.
NewIcon to z pewność zachowanie estetyki w nowoczesnym wydaniu. Kolekcja proponuje do wyboru niemało różnorodnych i wymiarów, dlatego do każdego pomieszczenia będzie mógł zbratać inny pojemnik. Kosz ma mechanizm pedałowy, który działa niezwykle sprawnie, cicho i płynnie. Przy jego pomocy otwiera się pokrywa, która zatrzymuje nieprzyjemne aromaty w środku pojemnika. Kosz został produkowany ze stali rdzoodpornej malowanej proszkowo i z składników z tworzywa nienaturalnego. Podłoże towaru jest przeciwpoślizgowe, żeby zabezpieczyć przed rysowaniem podłoża na którym jest umieszczony. We wnętrzu umieszczone jest wiaderko, które usprawnia opróżnianie kosza i zachowanie higieny i czystości.