Kosz na śmieci BRABANTIA 113000 NewIcon 3L Beżowy + DARMOWY TRANSPORT!, kolor beżowy promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kosz na śmieci BRABANTIA 113000 NewIcon 3L Beżowy + DARMOWY TRANSPORT!, kolor beżowy oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 89.9 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Łazienkowy kosz na śmieci ALMOND 3L BRABANTIA
89.90
Leroy Merlin
Kosz na śmieci BRABANTIA 113000 NewIcon 3L Beżowy
129.99
ELECTRO.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 3 l
Kolor beżowy

Opis


Kosz pedałowy NewIcon 3L:
Zachowasz porządek nie tylko u siebie w domurównież oczyścisz ocean! nabywając kosze na śmieci z linii NewIcon wspierasz program The Ocean CleanUp, który oczyszcza głębokie wody z plastikowych przedmiotów zatruwających środowisko naturalne. Marka Brabantia od każdego sprzedanego produktu część kwoty przeznacza na cele tego programu.
NewIcon to z pewność zachowanie estetyki w postępowym wydaniu. Seria proponuje do wyboru niemało różnych i wymiarów, dlatego do każdego pomieszczenia będzie mógł zbratać inny pojemnik. Kosz posiada mechanizm pedałowy, który działa wyjątkowo wydajnie, cicho i płynnie. Przy jego pomocy otwiera się pokrywa, która zatrzymuje nieprzyjemne zapachy we wnętrzu pojemnika. Kosz został wykonany ze stali nierdzewnej malowanej proszkowo oraz z składników z tworzywa sztucznego. Podłoże artykułu jest antypoślizgowe, aby zabezpieczyć przed rysowaniem podłoża na którym jest umieszczony. W środku umieszczone jest wiaderko, które upraszcza opróżnianie kosza i zachowanie higieny i czystości.