Kosz na śmieci BRABANTIA 209826 Sort & Go 3L Miętowy (8710755209826) promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 3 l
Kolor zielony

Opis

Linia koszy 'Sort & Go' do selektywnej segregacji odpadów. Różne obszerności i odcienie - każdy wynajdzie coś dla siebie, żeby codzienne życie było prostsze.

Chcesz wspierać środowisko segregując odpady, lecz nie masz na to produktywnego i przemyślanego rozwiązania? marka Brabantia wychodzi naprzeciw najbardziej wymagającym użytkownikom.
Kosze 'Sort & Go' to estetyczna, mądra, oszczędzają miejsce i wygodna metoda sortowania śmieci. Można je umieścić na podłodze, w szafce, można je także powiesić na ścianie, jak Ci komfortowoj. Seria koszy pasuje do każdego domu i do każdego wnętrza tam gdzie najistotniej ich Ci trzeba. Można je wykorzystywać w domu, w ogrodzie nie tylko do odpadów, lecz także np. W trakcie porządków.

Miętowy kosz o objętości 3 litrów - genialny do bio odpadów, został produkowany z trwałego tworzywa wysokiej jakości. Z powodzeniem możesz ustawić go na blacie w trakcie gotowania, aby łatwiej było wyrzucać, np. Skórki warzyw.
Pojemnik ma pokrywę, która skrywa zawartość kosza, a także maskuje nieestetycznie wyglądającą krawędź worka. Jednak gdy Ci potrzeba otwartego kosza na dłużej - bezproblemowo pokrywa pozostanie uniesiona.
Dzięki kompaktowej konstrukcji kosz można umieścić w rogu albo przy ścianie, prostokątny zarys kosza zezwala na także ustawienie kosza w szafce czy w szufladzie, tak aby zajmował mniej miejsca.

Kosz posiada komfortową długą rączkę do komfortowego transportowania.

Do pojemnika pasują worki PerfectFit w rozmiarze A firmy Brabantia, nie wystają ponad krawędź kosza i umożliwiają całkowite wykorzystanie jego objętości.

rozmiary kosza:

objętość: 3 litry
Wysokość: 18,1 cm
Szerokość: 18,8 cm
Głębokość: 13,9 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne zalety:

  • produkowany z trwałego tworzywa
  • estetyczny pojemnik w miętowym odcieniu
  • pojemność 3 litrów
  • kompaktowa kompozycja
  • posiada pokrywę maskującą zawartość kosza, a także ukrywającą krawędź worka
  • komfortowa rączka usprawnia przenoszenie kosza
  • możliwość zakupu innych koszy firmy z tej samej linii
  • 10 lat gwarancji producenta