Kosz na śmieci BRABANTIA 209864 Sort & Go 3L Biały, 209864 promocja 2022

sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 3 l
Kolor biały

Opis

Linia koszy 'Sort & Go' do selektywnej segregacji odpadów. Przeróżne obszerności i odcienie - każdy wyszuka coś dla siebie, by codzienne życie było prostsze.

Chcesz wspierać środowisko segregując odpady, ale nie masz na to produktywnego i przemyślanego rozwiązania? marka Brabantia wychodzi naprzeciw najmocniej wymagającym użytkownikom.
Kosze 'Sort & Go' to estetyczna, mądra, oszczędzają miejsce i wygodna metoda sortowania śmieci. Można je umieścić na podłodze, w szafce, można je także powiesić na ścianie, jak Ci komfortowoj. Seria koszy pasuje do każdego domu i do każdego wnętrza tam gdzie najszczególniej ich potrzebujesz. Można je wykorzystywać w domu, w ogrodzie nie tylko do odpadów, ale także np. W trakcie porządków.

Biały kosz o objętości 3 litrów - wspaniały do bio odpadów, został stworzony z trwałego tworzywa wysokiej jakości. Z powodzeniem możesz ustawić go na blacie podczas gotowania, żeby łatwiej było wyrzucać, np. Skórki warzyw.
Pojemnik posiada pokrywę, która skrywa zawartość kosza, a także maskuje nieestetycznie wyglądającą krawędź worka. Jednak gdy Ci trzeba otwartego kosza na dłużej - bezproblemowo pokrywa pozostanie uniesiona.
Dzięki kompaktowej konstrukcji kosz można umieścić w rogu albo przy ścianie, prostokątny zarys kosza zezwala na także ustawienie kosza w szafce czy w szufladzie, tak by zajmował mniej miejsca.

Kosz posiada wygodną długą rączkę do komfortowego transportowania.

Do pojemnika pasują worki PerfectFit w wymiarze A marki Brabantia, nie wystają ponad krawędź kosza i pozwalają na całkowite wykorzystanie jego objętości.

wymiary kosza:

objętość: 3 litry
Wysokość: 18,1 cm
Szerokość: 18,8 cm
Głębokość: 13,9 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne mocne strony:

  • stworzony z trwałego tworzywa
  • estetyczny pojemnik w białym odcieniu
  • objętość 3 litrów
  • kompaktowa budowa
  • ma pokrywę maskującą zawartość kosza i ukrywającą krawędź worka
  • wygodna rączka ułatwia przenoszenie kosza
  • możliwość zakupu innych koszy marki z tej samej linii
  • 10 lat gwarancji producenta