Kosz na śmieci BRABANTIA 316142 34L Platynowy, kolor srebrny promocja 2022

Cena869.0
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie FabrykaForm.pl

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 34 l
Kolor srebrny

Opis

Bo Touch Bin to kosz, który łączy w sobie niezwykły design z praktyczną funkcją organizacji odpadów w domu. Kosz jest dostępny w 8 kolorach, ponadto sam decydujesz czy Ci potrzeba jednego, dwóch czy trzech pojemników wewnętrznych.

Kosze na odpady marki Brabantia są wytworzone z wysokiej jakości stali rdzoodpornej, dużo z nich jest w dodatku lakierowane metodą proszkową, aby nadać im koloru i oryginalnego wyglądu. Lakierowanie to odbywa się jeszcze przed ostatecznym zamontowaniem uchwytów, listewek dekoracyjnych itp. Zapobiega to ewentualnym odpryskom i korozji mimo pokaźnej wilgoci panującej w pomieszczeniach, w których kosze są ustawione.

Platynowy lakierowany proszkowo kosz typu Bo Touch Bin posiada szczelną pokrywę, która uniemożliwia przedostawaniu się zapachów na zewnątrz kosza. We wnętrzu znajdują się dwa plastikowe pojemniki. obszerniejszy ma pojemność 23 litry - na codzienne śmieci. Drugie wiaderko jest 11-sto litrowe - idealne na bioodpady. Pokrywę można zdjąć, żeby opróżnić kosz i założyć nowy worek.

Prostokątny zarys kosza sprawia, iż kosz zajmuje niedużo miejsca. Nieprzeciętnie przylega do ściany, można go także ustawić w rogu wnętrza. Budowa kosza upraszcza wrzucanie do niego śmieci - nie ma potrzeby się schylać. Łatwo jest także utrzymać porządek wokół kosza - bez jego przesuwania można odkurzyć, a także umyć podłogę.

Mechanizm otwierający kosz Bo Touch Bin jest prosty w użyciu, wystarczy nacisnąć pokrywę, a ona cicho podciąga się ku górze. Udoskonalony system otwierania i zamykania 'Soft Touch' gwarantuje jeszcze łatwiejsze i lżejsze działanie aniżeli kiedykolwiek. Spora pokrywa usprawnia wyrzucanie odpadów do kosza.

Kosz umieszczono na czterech regulowanych nogach wyposażonych w przeciwpoślizgową podstawę, co zagwarantuje koszowi stabilność i chroni podłogę przed zarysowaniem.

wewnątrz kosza odszukasz zestawy startowe worków Brabantia PerfectFit Bags 10-12 litrów (wymiar X) i 23 litry(rozmiar J), które są wyśmienicie przypasowane do rozmiarów pojemników.

wymiary kosza:
pojemność: 11 l + 23 l
Wysokość: 68 cm
Głębokość: 31,5 cm
Szerokość: 54 cm

Wysoką jakość potwierdza 10-letnia gwarancja producenta!

Główne mocne strony:

  • tworzony ze stali rdzoodpornej
  • lakierowany na kolor platynowy
  • niezrównany dotąd design
  • prostokątny kształt powoduje, iż kosz ustawiony pod ścianą zajmuje niewiele miejsca
  • trwały, udoskonalony mechanizm Touch Bin
  • szczelna pokrywa kosza
  • dwa wewnętrzne plastikowe pojemniki usprawniają czyszczenie
  • możliwość zakupu innych akcesoriów firmy z tej samej linii kolorystycznej
  • 10 lat gwarancji