Kosz na śmieci BRABANTIA Touch Bin 60 l Czarny + DARMOWY TRANSPORT! promocja 2022

Cena764.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Media Expert

Parametry

Producent:BRABANTIA
Kategoria:Kosze na śmieci
Pojemność 60 l
Kolor stalowy, czarny

Opis

Kosz na śmieci Touch Bin o objętości 60 L producenta Brabantia. Posiadająca siedzibę w Holandii firma Brabantia od 1919 roku formuje produkty niezbędne w gospodarstwie domowym. Tradycja produkcji koszy na śmieci sięga 1955 roku.

Kosze Brabantia akcentuje nieszablonowa trwałość, dostępność wielu ciekawych kolorów, dziesięcioletni okres gwarancyjny wraz z możliwością dokupienia części zamiennych, a także szereg funkcjonalności, które stanowią o produkcie najwyższej jakości.

Najwyższej jakości kosz na śmieci doskonale pasuje do kuchni, biura czy również sklepu. Kosz Brabantia Touch Bin posiada cichy mechanizm otwierania, uruchamiany przez naciśnięcie palcem. Bardzo wygodny system otwierania kosza sprawdzi się w wielu sytuacjach.

Szczelna pokrywa kosza na śmieci zapobiega rozprzestrzenianiu się brzydkich zapachów. Nieznaczne otworki w wewnętrznym wiaderku uniemożliwią workom zassanie się przy ich zamianie. W dolnej części kosza znajduje się pierścień zabezpieczający powierzchnię przed porysowaniem.

sprawdź prezentację i dowiedz się czym akcentuje się kosz Brabantia Touch Bin od zwykłego kosza na śmieci....