Krajalnica do sera marki Stalgast promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Krajalnica do sera marki Stalgast oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 1384.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Krajalnica do sera
1384.00
M&M Gastro
Krajalnica do sera
1415.73
M&M Gastro

Parametry

Producent:Stalgast
Kategoria:Krajalnice gastronomiczne
Rodzaj do sera

Opis

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Profesjonalna krajalnica sera 612pT marki MA-Ga z nożem teflonowym dedykowana do krojenia obszernej ilości sera. Płynna regulacja grubości plastra od 0 do 24 mm. Pokrycie teflonem nie tylko noża,też płyty oporowej i pokrywy noża łatwe ześlizgiwanie się sera.

asygnowana do użytkowania w sklepach, cateringu, gastronomii. Pochylone ostrze o średnicy 30 cm. Stosowne pochylenie stołu podawczego do noża pod kątem 45 stopni. Płynną pracę gwarantuje silnik z bezusterkową przekładnią ślimakową.

Krajalnicę tworzono z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości – części posiadające kontakt z żywnością są wytworzone ze stali nierdzewnej, natomiast pozostałe części (odlewy i osłony) z anodowanego aluminium.

Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez potrzeby dociskania żywności. W krajalnicy 612pT można kroić żywność do samego końca bez pozostawiania resztek dzięki zaimplementowaniu płytki dociskowej. Napęd silnika jest sterowany przyciskami START/STOP, co uniemożliwia samoczynne włączenie się krajalnicy po chwilowym zaniku napięcia.

na dodatek krajalnica do sera MA-GA 612pT wyposażona jest w blokadę umożliwiającą zdjęcie stołu podawczego tylko w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i przy ustawieniu tego stołu w pozycji przy tym pokrętle.

Ostrze noża jest trwale zabezpieczone specjalną osłoną, co przeciwdziała przypadkowemu skaleczeniu się w trakcie czyszczenia. Po każdym użyciu krajalnicę należy starannie wyczyścić z resztek żywności. Demontowanie poszczególnych części jest proste i nie wymaga użytkowania narzędzi.