Krajalnica do wędlin MA-GA 310p2 OSTRZE 250 mm promocja 2019

Cena2875.13
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Ma-Ga
Kategoria:Krajalnice gastronomiczne
Rodzaj do wędlin

Opis

Profesjonalna krajalnica żywności 310p2 standard marki Ma-Ga dedykowana jest do krojenia jednocześnie miękkich jak i twardych artykułów na plastry o maksymalnej grubości do 16 mm. Wyśmienita zwłaszcza do krojenia wędlin.

Pochylone ostrze o średnicy 25 cm. Stosowne pochylenie stołu podawczego do noża pod kątem 45 stopni. Płynną pracę gwarantuje silnik z bezawaryjną przekładnią ślimakową. Wbudowana ostrzałka. Krajalnicę produkowano z tworzyw zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości.

części posiadające kontakt z żywnością wytwarzano ze stali nierdzewnej, natomiast nóż - ze stali chromowanej. Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez zapotrzebowania dociskania żywności. W krajalnicy do wędlin 310p2 można kroić żywność do samego końca bez pozostawiania resztek dzięki zaimplementowaniu płytki dociskowej.

Po każdym użyciu krajalnicę Ma-Ga należy precyzyjnie wyczyścić z resztek żywności. Demontowanie poszczególnych części jest proste i nie wymaga używania narzędzi. Krajalnica spełnia wszelkie standardy CE w zakresie bezpieczeństwa i higieny.

Napęd silnika jest sterowany przyciskami START/STOP, co zapobiega automatyczne włączenie się krajalnicy po chwilowym zaniku napięcia. Na dodatek krajalnica jest wyekwipowana w blokadę umożliwiającą zdjęcie stołu podawczego tylko w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i przy ustawieniu tego stołu w pozycji przy tym pokrętle.

Ostrze noża jest trwale zabezpieczone specjalną osłoną, co przeciwdziała przypadkowemu skaleczeniu się w trakcie czyszczenia. W swojej ofercie oprócz krajalnic do wędlin posiadamy pełny asortyment maszyn gastronomicznych oraz akcesoriów producenta MaGa.

na dodatek świadczymy profesjonalny serwis Ma-Ga (oraz części zamienne) na terenie całego kraju a także montaż maszyn i sprzętu asygnowanego do gastronomii wszelkich dostępnych na naszym rynku marek.

nakłaniamy do poznania się z pełną ofertą urządzeń gastronomicznych producenta Ma-Ga.