Krajalnica do wędlin MA-GA 310p2 OSTRZE 250 mm promocja 2020

Cena2979.68
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie M&M Gastro

Parametry

Producent:Ma-Ga
Kategoria:Krajalnice gastronomiczne
Rodzaj do wędlin

Opis

Stan: ekspozycyjny, nieużywany. Lekkie zarysowania na płycie oporowej. Brak pudełka. Profesjonalna krajalnica żywności 310p2 standard marki Ma-Ga dedykowana jest do krojenia jednocześnie miękkich jak i twardych produktów na plastry o maksymalnej grubości do 16 mm.

rewelacyjna zwłaszcza do krojenia wędlin. Pochylone ostrze o średnicy 25 cm. Adekwatne pochylenie stołu podawczego do noża pod kątem 45 stopni. Płynną pracę zagwarantuje silnik z niezawodną przekładnią ślimakową.

zaimplementowana ostrzałka. Krajalnicę tworzono z materiałów zapewniających utrzymanie najwyższych standardów czystości. Elementy posiadające kontakt z żywnością tworzono ze stali rdzoodpornej, natomiast nóż - ze stali chromowanej.

Krojenie odbywa się grawitacyjnie, bez potrzeby dociskania żywności. W krajalnicy do wędlin 310p2 można kroić żywność do samego końca bez pozostawiania resztek dzięki zastosowaniu płytki dociskowej. Po każdym użyciu krajalnicę Ma-Ga należy starannie wyczyścić z resztek żywności.

Demontowanie poszczególnych części jest proste i nie wymaga używania narzędzi. Krajalnica spełnia wszelkie standardy CE w zakresie bezpieczeństwa i higieny. Napęd silnika jest sterowany przyciskami START/STOP, co zapobiega automatyczne włączenie się krajalnicy po chwilowym zaniku napięcia.

dodatkowo krajalnica jest wyposażona w blokadę umożliwiającą zdjęcie stołu podawczego tylko w pozycji zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i przy ustawieniu tego stołu w pozycji przy tym pokrętle.

Ostrze noża jest trwale zabezpieczone specjalną osłoną, co przeciwdziała przypadkowemu skaleczeniu się w trakcie czyszczenia. W swej ofercie oprócz krajalnic do wędlin posiadamy pełny asortyment urządzeń gastronomicznych oraz akcesoriów firmy MaGa.

na dodatek świadczymy mistrzowski serwis Ma-Ga (oraz części zamienne) na terenie całego kraju a także montaż urządzeń i sprzętu przeznaczonego do gastronomii wszelkich przystępnych na naszym rynku marek.

zachęcamy do poznania się z całkowitą ofertą sprzętów gastronomicznych firmy Ma-Ga.