Sencor SFS-4050 promocja 2021

Cena239.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Neonet.pl

Parametry

Producent:Sencor
Kategoria:Krajalnice
Moc 150 W
Maksymalna grubość krojenia 15 mm
Minimalna grubość krojenia 1 mm

Opis

Dla zwolenników kanapek Twoja rodzina i bliscy uwielbiają kanapki? Krojenie szynki, kiełbas, serów i chleba nożem jest jednak uciążliwe i nie zawsze uda się pokroić produkt na równe, smakujące wszystkim cienkie plasterki.

Uniwersalna krajalnica firmy SENCOR SFS 4050SS jest jednak nieprzeciętnym rozwiązaniem, pozwalającym na przygotowanie nadzwyczajnych kanapek. Jest to urządzenie, które powinno znaleźć się w każdej kuchni, w której krojenie rozmaitych produktów na plastry jest codziennością.

Niskie zużycie energii Krajalnica SFS 4050SS to urządzenie o mocy 150 W. Jest to wystarczająco dużo, aby zasilić urządzenie i pozwolić na krojenie doskonałych plasterków Twoich ulubionych produktów. Ta niewielka moc urządzenia jednak przekłada się na bardzo niskie zużycie prądu.

pokaźne możliwości krojenia SFS 4050SS producenta SENCOR została zaopatrzona w obrotowy regulator grubości krojenia, dzięki czemu możesz ustawić zakres grubości od 0 do 15 mm. W ten sposób bez trudu pokroisz chleb na obszerne, smaczne kromki, a swoją ulubioną szynkę i ser na cieniutkie plasterki.

Zamontowane w krajalnicy podajnik dociskowy oraz prowadnica zapobiegną przesuwaniu się żywności i pozwolą Ci pokroić bez problemu choćby twarde, śliskie, jak i miękkie produkty. Łatwość utrzymania higieny Krajalnica marki SENCOR jest nietrudna w utrzymaniu czystości.

Została wykonana ze stali nierdzewnej, a większość części stwarzających urządzenie można bez trudu rozmontować. Pozwala to na dokładne umycie i oczyszczenie krajalnicy z resztek jedzenia. Bezpieczeństwo wykorzystywania Boisz się, że nie będziesz umiał w pełni obsłużyć krajalnicy SFS 4050SS? Nie martw się, do zestawu dołączona została instrukcja w języku polskim, która pozwoli Ci na staranne zapoznanie się z mechanizmem pracy maszyny.

w dodatku krajalnica ta została wyposażona w ochraniacze na palce i kciuk oraz, wcześniej wspomnianą, prowadnice. Wszystkie te elementy gwarantują bezpieczeństwo działania urządzenia. Wspaniale rozwiązanie SFS 4050SS jest urządzeniem, które bez wątpienia przekona do siebie niemało gospodyń domowych, a także firmy cateringowe i gastronomiczne.

Krojenie z pomocą prezentowanej krajalnicy jest dziecinnie proste, a do tego dokładne. Jest to również dodatkowa oszczędność pieniędzy, a także naturalne rozwiązanie....