7Nutrition BB Volumizer - 500g (5903111089405) promocja 2019

jest dostępny w sklepie SklepSunn

Parametry

Producent:7 Nutrition
Kategoria:Kreatyny

Opis

nowoczesny preparat potreningowy, dzięki któremu Twój organizm nie tylko będzie się szybciej rozwijał lecz także wzmocni swoją wydolność na treningu! gromadzi aż 5 form kreatyny, beta alaniną oraz cytrulinę oraz sporo więcej wydajnych substancji energicznych!
7Nutrition BB Volumizer jest produktem kompletnym, który łączy atrybuty staka kreatynowego doładowanego składnikami, które są niezastąpione po treningu siłowym. Jeżeli Twoim celem jest jak najszybszy wzrost suchej, najkorzystniejszej jakościowo masy mięśniowej, a także chcesz poczuć maksymalną regenerację - stosuj porcję BB Volumizer po każdym treningu.
Drugi produkt z linii BB, opracowany przez IFBB PRO – Roberta Piotrkowicza.
5 najskuteczniejszych form Kreatyn:
- azotan kreatyny
- orotan kreatyny
- chelat magnezowy kreatyny
- kreatyna HCL
- jabłczan kreatyny
Każda porcja BB Volumizer zapewni Ci maksymalny anabolizm komórek mięśniowych z ekspresową wchłanialnością składników intensywnych i bez retencji wody! Postaw na sprawdzone i w 100% bezpieczne substancje!
niedługie informacje dotyczące poszczególnych komponentów wchodzących w skład tego nadzwyczajnego preparatu:
Beta-alanina:
Jest aminokwasem będącym prekursorem i budulcem karnozyny. Powiększa jej nasycenie w komórkach mięśniowych. W BB Volumizer Beta-Alanina odpowiada za utrzymanie wysokiego ukrwienia, a także nasycenia komórek mięśniowych impulsami elektrycznymi. Wpływa to bezpośrednio na utrzymywanie pompy, a także pękatość mięśni. Przyczynia się na dodatek do szybszego działania anabolicznego wszelkich form kreatyn.
L-Cytrulina:
Aminokwas endogenny. Bezpośrednio powiększa produkcję tlenku azotu (NO) jeszcze mocniej wpływając na ukrwienie i waskularyzację (użylenie). Dzięki konkretnej dawce tego aminokwasu będziesz odczuwał uzupełniającą pompę mięśniową, a Twoje żyły będą jeszcze bardziej widoczne.
Arginina + Ornityna + Lizyna (AOL):
Te trzy aminokwasy zasłynęły w połączeniu, które w sposób naturalny uwalnia hormon wzrostu (GH) wpływając na siłę, suchą masę mięśniową, a także obniżenie poziomu tkanki tłuszczowej. Po-treningowo te aminokwasy wpływają na głęboką i długookresową regenerację i wydłużenie „okna anabolicznego (wzmożonej wchłanialności komórek mięśniowych na elementy anaboliczne).
Acetyl L-Karnityny + ALA + Witamina C.
Nie bez przyczyny trzy powyższe komponenty zgrupowane w jedno. W naszym produkcie Acetyl L-Karnityny, Kwas Alfa-Liponowy, a także Witamina C mają odpowiadać za silne działanie antyoksydacyjne (przeciwutleniające). Jest to szczególnie widoczne działanie w okresie po-treningowym, kiedy komórki chłoną każdy dynamiczny w dużo większym stopniu. Dostarczając tych elementów wzmacniamy nasz organizm i przyspieszamy okres regeneracji.
7Nutrition BB Volumizer pozostał opracowany po to, żeby zapewnić Ci maksymalne zastosowanie siły zestawu kreatynowego. Wsparcie w postaci komponentów utrzymujących pompę oraz regeneratorów zapewnia jeszcze lepsze przygotowanie Twoich mięśni do jak największego wzrostu. Stosuj po każdym treningu po 10 gramów, a efekty jego działania będą natychmiastowe.
7NUTRITION BB VOLUMIZER – wspaniałY DODATEK DO fachoweJ SUPLEMENTACJI OKOŁOTRENINGOWEJ!