Biotechusa Biotech tri creatine malate 300g smak naturalny (5999500531051) promocja 2019

sprawdź dostępność w sklepie fitmuscle.pl

Parametry

Producent:BioTechUSA
Kategoria:Kreatyny
Postać proszek
Opakowanie małe
Smak naturalny

Opis

TRI CREATINE MALATE

TRÓJJABŁCZAN KREATYNY W PROSZKU. BEZ SMAKU.

Potrójna dawka kreatyny

Trójjabłczan kreatyny to intensywny proszek zawierający 5000 mg trójjabłczanu kreatyny w każdej porcji. Jest to specjalna mieszanka składająca się z trzech cząsteczek kreatyny dołączonych do jednej cząsteczki kwasu jabłkowego. To połączenie jest rozbijane poprzez kwas żołądkowy, wskutek czego uwalniana jest czysta kreatyna, która jest następnie wchłaniana. Kreatyna powiększa wydajność fizyczną w trakcie kolejnych krótkich, szczególnie energicznych ćwiczeń. Prawidłowy efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g kreatyny. Podobnie jak wszystkie produkty firmy BioTech USA, Trójjabłczan Kreatyny gromadzi w 100% bezpieczne, precyzyjnie dopasowane elementy.

SPOSÓB zastosowania

Wymieszać 1 porcję (5g = ½ miarki = 1 płaska łyżka) produktu w 200 ml wody albo soku owocowego Spożywać 20 min przed treningiem. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia

składniki

Creatine (74.5%), malic acid. Made in aplant that also manufactures milk, egg, gluten, soy, celery,crustaceans, sulphur dioxide and nuts containing foods.