BioTechUSA 100% Creatine Monohydrate 300g, 004835 promocja 2019

jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:BioTechUSA
Kategoria:Kreatyny
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

100% CREATINE MONOHYDRATE KREATYNA - OPIS I atrybuty

Odżywki kreatynowe, zaraz obok takich towarów, jak odżywka białkowa i aminokwasy, są niemalże absolutną podstawą suplementacji sportowej ukierunkowanej na wzrost siły i masy, acz o ostatecznym efekcie ich używania zależy sposób dawkowania suplementu. Kreatyna przyjmowana regularnie, a także zgodnie ze wyszczególnioniami od producenta, wspiera budowanie beztłuszczowej masy mięśniowej, a także powiększa siłę chwytu i kształtuje solidność, w związku z czym jest ona ulubienicą większości sportowców siłowych. Co ciekawe, kreatyna jest związkiem naturalnie występującym w organizmie ludzkim i gromadzącym się głównie w mięśniach szkieletowych. Niestety, lecz dla osób trenujących ilości te są niewystarczające, żeby mogły się one przyczyniać do przyspieszonego rozwoju masy. W dodatku, przyjmowana drogą pokarmową w formie suplementu, kreatyna wykazuje silniejsze działanie anaboliczne i wpływa należycie na poprawę procesów energetycznych służących pozyskiwaniu energii dla pracujących mięśni.

CZYM JEST KREATYNA?

Kreatyna jest związkiem zbudowanym z mniejszych części białkowych, który posiada się w pokaźnych ilościach w mięśniach w postaci fosfokreatyny i wolnej kreatyny, i odpowiada za magazynowanie energii ATP, która zostaje uwalniana pod wpływem skurczu mięśni w momencie wzmożonego wysiłku. Oznacza to,podczas wysiłku ilość jednostek energetycznych ATP zmniejsza się, w związku z czym zaczynamy odczuwać zmęczenie i spada jakość naszej pracy; żeby zatem temu zapobiec, sportowcy stosują kreatynę w postaci suplementu, która zwiększa stężenie fosfokreatyny w mięśniach, a na skutek czego - umożliwia resyntezę powstałego jako efekt rozpadu ATP - ADP ponownie do ATP. Tak odnowione rezerwy energetyczne uzdatniają nas do wydłużenia czasu treningu i dodają energii,wykonywana praca była nie mniej dynamiczna.

EFEKTY użytkowanIA KREATYNY

Efekty wykorzystywania kreatyny potwierdza sporo osób, które obserwują przyspieszony przyrost mięśni, ulepszenie regeneracji powysiłkowej oraz wzrost siły i wytrzymałości. Zjawisko to ma związek najczęściej z działaniem zwiększającym zapas energii w trakcie wysiłku, które zezwala na wykonywanie jakościowo udoskonalonych treningów, których z kolei efektem są szybsze efekty naszych starań. Co więcej, suplementacja kreatyną wpływa także na ograniczenie zakwaszenia mięśni i normalizację pH, co w dodatku wspiera procesy regeneracyjne.

DLA KOGO KREATYNA?

Kreatyna jest asygnowana sportowcom wszystkich dyscyplin, choć szczególne korzyści może przynieść przedstawicielom sportów odznaczających się dużą intensywnością wysiłku, jak sporty siłowe, sztuki walki, kulturystyka, biegi.

atuty BIOTECH USA 100% CREATINE MONOHYDRATE

Suplement diety BioTech USA 100% Creatine Monohydrate to najwyższej jakości odżywka kreatynowa stanowiąca aż 100% czystego monohydraty kreatyny dla jeszcze silniejszego działania! Preparat, dzięki tak kompleksowemu składowi, jest w pełni bezpiecznym dla naszego organizmu i sprawnym anabolikiem, którego regularne przyjmowanie wspomaga budowanie i rozwój masy mięśniowej, przyspiesza regenerację po treningu oraz obniża niepożądany katabolizm, normalizując poziom pH w mięśniach (większość przyczyniających się do rozpadu włókien mięśniowych enzymów działa jedynie w środowisku kwaśnym). Co więcej, preparat BioTech USA 100% Creatine Monohydrate odznacza się na dodatek wysoką intensywnością antyoksydacyjną i wspomaga walkę z wolnymi rodnikami,, a także reguluje poziom cholesterolu i ochrania serca przed szkodliwym działaniem czynników stresogennych. Nie zwlekaj i zakup BioTech USA 100% Creatine Monohydrate już dziś, a błyskawicznie zrozumiesz, iż to właśnie takiego wsparcia treningu było potrzebujesz! Suplement przystępny w postaci proszku.