Sport definition Sportdefinition creation 485g promocja 2019

jest dostępny w sklepie www.sfd.pl/sklep

Parametry

Producent:SPORT DEFINITION
Kategoria:Kreatyny
Postać proszek
Opakowanie małe

Opis

Jeżeli poszukujesz artykułu, który łączy w sobie wszystkie najkorzystniejsze atrybuty stacka kreatynowego przy jednoczesnym zachowaniu dobrego smaku – trafiłeś wręcz doskonale!
Sport Definition CREATION jest suplementem diety najwyższej jakości. tylko i efektywne substancje aktywne, bez zbędnych wypełniaczy i dodatków! Jest to stack kreatynowy, w którym odszukasz 4 wydajne i silnie anaboliczne formy kreatyny, potężną dawkę beta alaniny oraz tauryny. Dzięki takiemu połączeniu Twój organizm będzie w stanie wznieść się na wyżyny swoich możliwości już po niedługim okresie suplementacji. Kreatyna jest znana od przeszło 20 lat i jest z powodzeniem wykorzystywana w niemal każdym typu sportu. Aktualnie należy ona do najsilniejszych anabolików, który w dodatku jest w pełni legalny.
Sport Definition CREATION nie jest produktem o przypadkowym składzie, powstał specjalnie z myślą o mistrzowskim wsparciu sportowców w ich walce o jak najkorzystniejsze rezultaty. Znajdująca się w składzie beta alanina jest niezwykle niebanalnym dodatkiem do kreatyny, dzięki któremu cykl będzie skutkował widocznie lepszymi efektami aniżeli w typowych warunkach. Została ona wielokrotnie przebadana jednocześnie pod kątem skuteczności jak i bezpieczeństwa. Nawet długa suplementacja tym związkiem nie stanowi zagrożenia dla zdrowia. Udowodniono natomiast, iż ma ona niesamowity wpływ na wydolność mięśni. Zbadano to między innymi na podstawie osiąganych poprzez sprinterów czasy – udało się skrócić je nawet o 5-6 sekund! Oczywiście przy zastosowaniu grup placebo dla zachowania należytych warunków eksperymentu. Jej działanie polega na podniesieniu poziomu karnozyny w mięśniach, która odpowiada za utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej, jest swoistym buforem. Każdy skurcz mięśni przyczynia się do zachwiania wspomnianej równowagi, którą utrzymuje właśnie karnozyna – jednak jej zapasy są relatywnie małe i po krótkim czasie dochodzi do ich wyczerpania co skutkuje osłabieniem skurczu mięśni, a to zapobiega ich sprawną pracę i kontynuację treningu na 100%. Tak piękne wyniki sprawiły, że jest ona doskonałym dodatkiem do suplementacji i rewelacyjnie nadaje się do używania równocześnie z kreatyną – i ich połączenie zezwala na osiągnięcie znacznie udoskonalonych efektów!
Stosując Sport Definition CREATION zapewnisz sobie nie tylko większą wydolność treningową lecz także widocznie lepsze treningi co będzie skutkowało szybszymi przyrostami tkanki mięśniowej, a także siły! Wykorzystaj tą możliwość i dołącz do najlepszych! Przemyślany skład sprawi, że będziesz notował ulepszone efekty treningu w przypadku innych artykułów.
SPORT DEFINITION CREATION POMOŻE CI W prędkiM OSIĄGNIĘCIU POŻĄDANEJ MUSKULATURY!