- long lasting eye pencil - automatyczna kredka do oczu - 09 - cool down marki Essence promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem - long lasting eye pencil - automatyczna kredka do oczu - 09 - cool down marki Essence oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 13.05 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Essence Kredka do oczu 09 Cool Down Long Lasting Eye Pencil 0.28 g
13.05
Bee.pl
Kredka do oczu 09 Cool Down Long Lasting Eye Pencil
13.05
TaniaKsiazka.pl

Parametry

Producent:Essence
Kategoria:Kredki do oczu

Opis

Kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence przekonuje intensywnym i wyjątkowo długotrwałym kolorem. Na dodatek w kredce kajal pojawiła się innowacja, gdyż nowy mechanizm obrotowy gwarantuje proste i precyzyjne nakładanie.

W ten sposób możliwy jest trwały i atrakcyjny efekt. Twoje oczy błyszczą zachwycająco, spojrzenie wydaje się bardziej intensywne i jasne. Kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence jest przystępna w wielu wyśmienitych odcieniach i zagwarantuje długotrwałe i trwałe rezultaty już po jednej aplikacji.

Połącz kredkę kajal z innymi produktami producenta, żeby uzyskać stylowy wygląd._x005F_x005FWięcej danych i aplikacja – kredka do oczu i kajal Long Lasting Eye Pencil od Essence_x005F_x005FWyjątkowo długi okres trwałości i intensywne odcienie powodują, że nie zechcesz zrezygnować z kredki kajal.

rewelacyjne, kolorystyczne wykończenie jest stanowczo ciekawe i szczególnie poprawnie wyeksponuje Twój odcień oczu. Nałóż kredkę delikatnie naciskając na dolną powiekę od wewnątrz na zewnątrz i pozwól jej delikatnie wypłynąć.

W połączeniu z cieniem do powiek, eyelinerem i tuszem do rzęs możesz udoskonalić makijaż oczu i nieprzeciętnie go dopełnić. W razie potrzeby kredkę kajal można oczywiście prędko iusunąć za pomocą adekwatnego towaru.